Zdraví: Lékař pochybil

Lékař

Dobrý den, podstoupila jsem CT mozku, kde mi bylo diagnostikováno aneurysma. Na základě tohoto jediného snímku jsem podstoupila v červnu loňského roku operaci hlavy. Po operaci mi bylo sděleno, že je snímky CT oklamaly a žádné aneurysma tam nebylo. Myslím si, že lékař pochybil nebo se mýlím? Utrpěla jsem velkou psychickou újmu, kterou mám neustále, když se podívám do zrcadla. Předem děkuji za váš názor

Dobrý den,

zda lékař pochybil či nikoliv je nutné zjistit znaleckým posudkem. V případě, že byste si nechala znalecký posudek vypracovat a znalec by posoudil danou situaci jako pochybení lékaře, můžete si poté zadat Váš případ na stránkách www.vasenaroky.cz k právnímu posouzení. Naši právníci případ bezplatně posoudí a případně převezmou k řešení.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Zdraví