Bydlení: Lhůta na vystěhování z bytu

Ostatní

Dobrý den, bydlíme u rodičů manžela v domějiž 4 roky s trvalým bydlištěm. Nemáme žádnou smlouvu, veškeré výdaje potřebné na opravy a samozřejmě služby jsou placeny řádně. Bylo nám ústně oznámeno majitelkou domu (matka manžela) že se máme pokud možno vystěhovat aby mohla poskytnout nové bydlení svému synovi a družce. V domě není místo pro 3 rodiny. potřebujeme aby naše dcera dokončila tento šk. rok a mladší dcera i letní školku v červenci. Nemáme problém odejít ale my chceme vědět zda máme právo zde být aspoň do konce července kvuli dětem a jejich školky a školy.Nemůžeme vyhovět lhůtě dvou týdnu na vystěhvání.

Dobrý den,

domníváme se, že ve Vašem případě- tedy v případě, kdy nedošlo k podpisu žádné smlouvy, která by podmínky nájmu upravovala, bude záležet pouze na dohodě s majitelkou domu.

S pozdravem,

vaše nároky.cz

Zpět do Bydlení