Bezplatná právní poradna: Bydlení

Kdo by měl platit opravu?

29.10.2018 - Dobrý den, porouchala se nám pračka, která byla dodatečně zakoupena pronajímat…

Ostatní

Oprava bytu na náklady majitele?

25.10.2018 - Dobrý den. Pronajal jsem si byt přes RK, bohužel byt je v devastujicim stavu po …

Pronajatý byt Ostatní

Příspěvek na vyvložkování komínu

22.10.2018 - Dobrý den.Prosím Vás, mám byt v OV , fond oprav platím. Budeme měnit kotel a …

Ostatní

Ústní dohoda o koupi zahrady

16.10.2018 - Dobrý den. Prosim o radu. Ústnĕ jsem se domluvila na koupi pronajaté zahrady. …

Ostatní

Nesprávně použitá kauce od pronajímatele

15.10.2018 - Dobry den, vážený pane/vážená paní, domnívám se, že kauce, kterou jsem složil …

Nájemní smlouva Ostatní

Pokuta za nezaplacení poplatků za plyn

10.7.2018 - Dobry den.Nezaplatila jsem 2mesice za plyn coz cinilo 4200.Byla jsem odpojena a …

Ostatní

Pokuta za nedodání vyúčtování

26.6.2018 - Dobrý den, v r. 2014 vstoupil v platnost zák. č. 67/2013. Rád bych věděl, …

Ostatní

Problém s koupelnou

21.6.2018 - Dobry den, koupili jsme byt s koupelnou, ktera byla pred rokem rekonstruovana. …

Ostatní

Lhůta na vystěhování z bytu

5.6.2018 - Dobrý den, bydlíme u rodičů manžela v domějiž 4 roky s trvalým bydlištěm. …

Ostatní

Zřízení oplocení na vlastní náklady

28.5.2018 - Dobrý den, koupil jsem dům od developera avšak jsem se dozvěděl, že oplocení …

Ostatní

Promlčení uplatnění vydržovacího práva

21.5.2018 - Dobrý den, nikde jsem se nedočetl jestli může dojít k promlčení uplatnění …

Ostatní

Výběr peněz z bytového fondu oprav

27.4.2018 - Dobry den,chtěl jsem se zeptat na vyber peněz z bytoveho fondu oprav.Mam tam …

Pronajatý byt Ostatní

Oznámení termínu pro odečet energie

6.4.2018 - Dobrý den, obracím se na Vás o radu, pomoc, před možným soudním jednání. Jde o …

Ostatní

Zpět do Bydlení