Bydlení: Problém s koupelnou

Ostatní

Dobry den, koupili jsme byt s koupelnou, ktera byla pred rokem rekonstruovana. Po 3 mesicich bydleni nam pres sprchac vytekala voda z pracky a z vany. Ihned jsme jeli koupit cistici prostredky na potrubi a cistili ovsem nic se nezmenilo. Kdyz se sprchuji do 20 vterinach vypinam vodu aby odtekla. Nedalo nam to tak jsme pod vanou udelali diru, kde byla louzicka vody a uz to tam zelena. Docela se ted bojim abychom nevytopili sousedy, kteri nam teda prozradili ze nasi prodavajici je vytopili a nic s tim nedelali. Muzeme je nejak oslovit s timto problemem popripade pozadovat nahradu. Pro nas to znamena cela nova koupelna, coz neni zrovna nejlacinejsi. Dekuji

Dobrý den,

pokud se jedná o závadu, kterou nebylo možno při běžné prohlídce bytu rozpoznat a stav nemovitosti neodpovídá kupní smlouvě, můžete vadu uplatnit u prodávajícího a požadovat její odstranění, popřípadě slevu z kupní ceny.

Zpět do Bydlení