Bydlení: Pokuta za nezaplacení poplatků za plyn

Ostatní

Dobry den.Nezaplatila jsem 2mesice za plyn coz cinilo 4200.Byla jsem odpojena a byla mi udelena pokuta 11200.po te mi prislo vyuctovani za plyn17625korun.Ziji v byte 2plus 1 -67m ctvrecnich.Kazdy mi tvrdi ze za tuhle cenu neprotopi ani cely dum.v cem je problem jak se mam branit.Ze cryr tisic mam najednou zaplatit 30000.

Vážená paní

Primárně je nutné vyžádat si faktury, na jejichž základě Vám byla částka spočítána, pokud s touto nesouhlasíte, musíte postupovat dle reklamačního řádu Vašeho dodavatele plynu. Pokud tento reklamaci neuzná, je třeba postupovat žalobou na bezdůvodné obohacení a nejlépe si i zařídit odborný posudek na Vaši spotřebu.

Zpět do Bydlení