Bydlení: Majitel bytu nevrátil kauci

Pronajatý byt Nájemní smlouva

Dobrý den,chtela bych se zeptat známí měl pronajatý byt dokonce roku 2018 ale dostal ze dne na den výpověď ,kterou bohuzel podepsal . Ale majitel bytu mu nechce vrátit kauci ve vyšší 9000kc a byt předal v pořádku a na nájemném nedluzi ani korunu nájemné měl zaplacené ještě do vlastně 20.11.2018 . Majitel bytu mu začal účtovat vymalovani bytu,které nebylo potřebné a (stehovaky) což by bylo maximálně 3000kc . Chtela jsem se zeptat zda mu musí vrátit aspon zbytek kauce ,když v nájemné smlouvě mají napsáno ,ze kauci dával . Děkuji moc za odpověď

Dobrý den,

v tomto případě by bylo nejlepší, aby si Váš známý zadal případ na stránkách www.vasenaroky.cz se všemi podklady. Naši právníci Váš případ zdarma posoudí.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Bydlení