Pracovněprávní nároky: Mohu pracovat u jiného zaměstnavatele během výpovědní lhůty?

Výpovědní lhůta

Dobrý den. Můžu pracovat u jiného zaměstnavatele během Výpovědní lhůty u stávajícího zaměstnavatele?

Dobrý den,

dle našeho názoru je ve výpovědní lhůtě možné pracovat i u jiného zaměstnavatele, avšak v případě, že budete řádně plnit své povinnosti v rámci určené pracovní doby, a že váš pracovní výkon nebude trpět na úkor druhého zaměstnání.