Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Firma zkracuje dvouměsíční výpovědní lhůtu

7.11.2018 - Dobrý den, asi 3 roky pracuji u externí firmy, jež mi každý rok prodlužuje …

Výpovědní lhůta

Zaměstnavatel odmítá uhradit náhradu mzdy

2.11.2018 - Dobrý den, dne 31.10. 2018 jsem ukončila nemocenskou. Paní doktorka mi …

Výpovědní lhůta Náhrada mzdy

Po podané výpovědi mi odebrali osobní ohodnocení

25.10.2018 - Dobrý den, V polovině září jsem podala výpověď. kolem 15.10. jsem dostala …

Osobní ohodnocení Výpovědní lhůta

Externí firma oznámila, že se k pátku končí

16.10.2018 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Jsem pod externí firmou výstupní kontroly. V …

Výpovědní lhůta Spor se zaměstnavatelem

Nedostala jsem prémie

12.10.2018 - Dobrý den, dala jsem výpověď s dvouměsíční výpovědní lhůtou. Nečerpala jsem za …

Výpovědní lhůta Ostatní

Mám nárok na odstupné a na výpovědní lhůtu?

9.10.2018 - Dobrý den, k 27. září jsem dostala výpověď, ale zaměstnavatel se nezmínil ani o …

Nárok na odstupné Výpovědní lhůta

Zaměstnavatel nařídil proplacení přesčasů namísto volna

8.7.2018 - Dobrý den , jsem ve výpovědní lhůtě a mám cca 120 přesčasových hodin. Zaměstnav…

Výpovědní lhůta Práce přesčas

Nemocenská při výpovědní lhůtě

8.7.2018 - Dobrý den ve dvouměsíční výpovědní lhůtě jsem začal marodit a zajímalo by mě …

Výpovědní lhůta Nemocenská

Delší výpovědní lhůta než dva měsíce

8.7.2018 - Dobrý den, může mít zaměstnavatel v pracovní smlouvě sjednánu výpovědní lhůtu …

Výpovědní lhůta

Mohu pracovat u jiného zaměstnavatele během výpovědní lhůty?

28.6.2018 - Dobrý den. Můžu pracovat u jiného zaměstnavatele během Výpovědní lhůty u …

Výpovědní lhůta

Dodržení výpovědní lhůty v PN

28.6.2018 - dobrý den, jsem v pracovní neschopnosti a chci dát výpověd dohodou , ale nevím …

Pracovní neschopnost Výpovědní lhůta

Pracovní neschopnost po uplynutí výpovědní lhůty

27.6.2018 - Dobrý den. Jsem ve 2měsíční výpovědní lhůtě (výpověď jsem podala já),která …

Pracovní neschopnost Výpovědní lhůta

Výpověď zaměstnance na nemocenské

26.6.2018 - Dobrý den, jsem na nemocenské a chtěla bych dát výpověď zaměstnavateli dohodou …

Nemocenská Výpovědní lhůta

Výpovědní lhůta u smlouvy na dobu určitou

22.6.2018 - Dobrý den, mám pracovní smlouvu na dobu určitou, ale od září bych chtěla …

Výpovědní lhůta

Výpověď při DPP

18.6.2018 - Dobrý den, před téměř dvěma týdny jsem nastoupila na brigádu do Levných knih a …

Výpovědní lhůta

Výpověď v den nástupu na neschopenku

14.6.2018 - Dobrý den, Mam dotaz. Zaměstnanec dostane od zaměstnavatele výpověď v den …

Pracovní neschopnost Výpovědní lhůta

Zaměstnavatel požaduje zaplacení kvalifikačního kurzu před podáním výpovědi

13.6.2018 - Na základě lékařského posudku potřebuji dát zaměstnavateli výpověd ze zdravotní…

Výpovědní lhůta

Výpověď z důvodu častých propustek k lékaři

13.6.2018 - Dobry vecer, byla jsem dva mesice nemocna mela jsem ocni pasovy opar nasledova…

Výpovědní lhůta Lékařský posudek

Výpověď ze strany zaměstnance v době nemocenské a nástup do práce

7.6.2018 - Dobrý den,nyní jsem na nemocenské,chci dát v práci 2 měsíční výpovědˇ.Mohu …

Nemocenská Výpovědní lhůta

Ukončení pracovního poměru a výpovědní lhůta

5.6.2018 - Dobry den, chtela jsem se zeptat, jsem matka samozivitelka s 10 letym synem a …

Výpovědní lhůta

Úkolování zaměstnance i po výpovědi

4.6.2018 - Dobrý den manžel jezdí kamionem dnes 31.5.2018 mu končila výpovědní lhůta …

Výpovědní lhůta

Výpověď z důvodu vyplácení nižší mzdy

31.5.2018 - Dobrý den, od 14.5 2018 jsem na nemocenské. K 28.5.2018 Jsem v práci podala …

Nevyplacená mzda Výpovědní lhůta

Nárok na nemocenskou ve výpovědní lhůtě

31.5.2018 - Dobrý den. Pracuji ve školství jako učitelka. Dne 5.6. Budu podávat výpověď, …

Nemocenská Výpovědní lhůta

Postih z porušení výpovědní lhůty

29.5.2018 - Dobry den prosil bych o radu, chtel bych ke konci tohoto mesice ukoncit …

Výpovědní lhůta

Nárok na započítání dovolené ve výpovědní lhůtě

29.5.2018 - Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli se mi standardně navyšuje nárok na …

Výpovědní lhůta Dovolená

Chybně uvedená výpovědní lhůta v pracovní smlouvě

28.5.2018 - Dobrý den, v pracovní smlouvě uzavřené dne 16.6.2011 je výpovědní doba …

Pracovní smlouva Výpovědní lhůta

Neschopenka ve výpovědní lhůtě a nadpracování směn

4.5.2018 - Dobrý den, Mám takový problém.. Pracuji v Bille a jsem ve výpovědní lhůtě …

Pracovní neschopnost Výpovědní lhůta

Zaměstnavatel odmítá výpověď podanou zaměstnancem

4.5.2018 - Dobry den, dnes jsem dala svemu nadrizenemu vypoved s dvoumesicni vypovedni …

Výpovědní lhůta

Výpověď ze zdravotních důvodů a nedodržení výpovědní lhůty

3.5.2018 - Dobrý denJsem v pracovní neschopnosti a podala jsem výpověď ze zdravotních …

Výpovědní lhůta

Výpověď ze zdravotních důvod a výpovědní lhůta

28.4.2018 - Dobrý den, ze zdravotních důvodů,jsem požádala personální oddělení o přeřazení …

Výpovědní lhůta

Zrušení PP během výpovědní lhůty

28.4.2018 - Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o radu. Nyní jsem zamestnana a jsem ve …

Zkušební lhůta Výpovědní lhůta

Výpověď zaměstnancem v PN

27.4.2018 - Dobrý den, v současné době jsem v pracovní neschopnosti, pokud bych dala v …

Výpovědní lhůta

Zaměstnavatel mi prodloužil výpovědní lhůtu

27.4.2018 - Dobrý den, zaměstnavatel mi prodloužil výpovědní lhůtu na tři měsíce z důvodu, …

Výpovědní lhůta

Pracovní neschopnost a výpovědní lhůta

27.4.2018 - Dobrý den,mám dotaz.Jsem v pracovní neschopnosti,chci dát výpověď 1.5.2018,nejs…

Pracovní neschopnost Výpovědní lhůta

Výpověď pro nadbytečnost

25.4.2018 - Dobrý den, byla my uznána choroba z povolani a zamestnavatel pro me nema praci …

Výpovědní lhůta

Výpověď ze strany zaměstnavatele a neuvedení důvodu

24.4.2018 - Zaměstnavatel se rozhodl ukončit se mnou pracovní poměr k datu 30.6.2018 …

Výpovědní lhůta

Výpověď ve zkušební lhůtě a PN

20.4.2018 - Dobrý den, Jsem u nového zaměstnavatele ve zkušební lhůtě od 1. února. Dne …

Pracovní neschopnost Výpovědní lhůta

Čerpání dovolené ve výpovědní lhůtě

19.4.2018 - Dobrý den, dotaz na čerpání staré dovolené za rok 2017. Od 1.4. - 31.5. běží …

Dovolená Výpovědní lhůta

Prodloužení výpovědní lhůty kvůli nemocenské

19.4.2018 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat pracovní smlouva mi končí 31.7.2018. chtěla …

Nemocenská Výpovědní lhůta

Prodloužení výpovědní lhůty z důvodu nemocenské

16.4.2018 - Dobrý den. Chtěl bych se prosím zeptat, když jsem dal k 12.4.2018 výpověď. A …

Pracovní neschopnost Výpovědní lhůta

Nárok na čerpání dovolené ve výpovědní lhůtě

12.4.2018 - Dobrý den, výpovědní lhůta mi končí 30. 4. 2018, mám ještě nárok na 10 dnů …

Výpovědní lhůta Dovolená

Výpověď pro nadbytečnost a práce z domu

12.4.2018 - Dobrý den, chtěla jsem se zeptat: Manželovi včera byla předána výpověď pro …

Výpovědní lhůta

Výpověď ze strany zaměstnance v PN

10.4.2018 - Dobry den chci se zeptat jsem v pracovni neschopnosti a mam smlouvu na dobu …

Pracovní neschopnost Výpovědní lhůta

Zdravotní problémy a práce přes agenturu

9.4.2018 - Dobrý den. Můj syn pracuje ve firmě téměř 2 roky prostřednictvím pracovní …

Výpovědní lhůta Práce přes agenturu

Výpověď ve zkušební době po podání výpovědi

6.4.2018 - Dobrý den, když chci dát písemně výpověď ve zkušební době s uvedením dne …

Zkušební lhůta Výpovědní lhůta

3 měsíční výpovědní lhůta

4.4.2018 - Dobry den konci me smlouva na dobu urcitou. Zamestnavatel me hodla dat novou …

Výpovědní lhůta Pracovní smlouva

Proplacení dříve ukončené výpovědní doby

6.4.2018 - Dobrý den. Od zaměstnavatele obdržím výpověď z organizačních důvodů. Pravděpod…

Výpovědní lhůta

Prodloužení výpovědní doby při nemocenské

5.4.2018 - Dobrý den, podal jsem výpověď která končí 31.3.2018, ale od 12.03.2018 jsem na …

Výpovědní lhůta Nemocenská

Výpovědní lhůta při smlouvě na dobu určitou

4.4.2018 - Dobrý den , prosím o radu, mám smlouvu na dobu určitou, 1rok,vztahuje se na mne …

Výpovědní lhůta

Délka výpovědní lhůty

22.3.2018 - Dobrý den, budu podávat výpověď. Ve smlouvě mám uvedenou tříměsíční výpovědní …

Výpovědní lhůta

Posun výpovědní lhůty v případě nemoci

5.3.2018 - Dobrý den mohla bych poprosit také o dotaz.Mám smlouvu na dobu určitou ale …

Výpovědní lhůta

Prodloužení výpovědní lhůty

5.3.2018 - Dobry den může změstavatel požadovat prodloužení vypovědní lhůty na 6 měsíců

Výpovědní lhůta

Výpovědní doba při rodičovské dovolené

20.2.2018 - Dobrý den, chci se zeptat, pracuji jako prodavačka a chci odejít z práce hned …

Výpovědní lhůta

Výpověď při DPČ

10.12.2017 - Dobry den,lze dostat vypoved pri pracovnim urazu na DPC na dobu neurcitou? …

Výpovědní lhůta

Zvýšení mzdy při výpovědní lhůtě

6.12.2017 - Dobrý den. Potřebovala bych poradit. Dne 1.11.2017 jsem podávala výpověď s …

Výpovědní lhůta

Výpovědní lhůta při těhotenství

27.11.2017 - Dobrý den,mam týden po zkušební době a jsem na rodičovské dovolené zároveň …

Výpovědní lhůta

Zrušení pracovní smlouvy

24.11.2017 - Dobrý den, od 1.1.2018 mám podepsanou novou pracovní smlouvu, rozhodl jsem se …

Výpovědní lhůta Pracovní smlouva

Výpověď kvůli pozbytí způsobilosti

24.11.2017 - Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda mám nárok na odstupné,když mi zaměstnavatel …

Ukončení pracovního poměru Výpovědní lhůta

Nesouhlas s výpovědí

22.11.2017 - Dobrý den 27.10.2017 jsem dostal výpověď pro závažné porušení pracovních …

Ukončení pracovního poměru Výpovědní lhůta

Výpovědní lhůta

11.8.2017 - Dobrý den,pokud je na výpovědi razítko pošty s datumem 31.7.,bere se toto datu …

Výpovědní lhůta

Neschopenka ve výpovědní lhůtě

16.7.2017 - Dobrý den,chtěla jsem se zeptat když jsem dala výpověď 29.6. a 30.6. jsem …

Výpovědní lhůta

Začátek výpovědní lhůty u nemocenské

14.7.2017 - Dobry den.Jsem v pracovni neschopnosti uz 3 mesic.Chci se zeptat kdyz podam …

Výpovědní lhůta

Prodloužený výpovědní doby pro nemoc

13.7.2017 - Dobry den, dne 22.6.2017 jsem podala u zaměstnavatele výpověď s …

Výpovědní lhůta

Vybavení ochrannými pomůckami

10.7.2017 - Dobrý den. Pracuji u firmy již 9měsíců a nyní jsem ve výpovědní době. Za celou …

Výpovědní lhůta

Prodloužení výpovědní lhůty při nemoci

10.7.2017 - Dobrý. den,26.5.jsem podala výpověď z prac. poměru. V červenci budu 10 dni …

Výpovědní lhůta

Prodloužení výpovědní lhůty paragrafem

7.7.2017 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat, pokud se stane, že mi ve 2 měsíční výpovědní …

Výpovědní lhůta

Ošetřování dítěte

23.6.2017 - Dobrý den, chci se zeptat jak je to s ošetřováním dítěte když sem ve výpovědní …

Výpovědní lhůta

Prodloužení výpovědní lhůty

14.6.2017 - Dobry den jsem ve dvou měsíční výpovědní lhůtě a chtela jsem se zeptat jestli …

Výpovědní lhůta

Neplatné zrušení výpovědní doby

6.6.2017 - Dobrý den, předem Vám chci poděkovat za Vaší dostupnost a ochotu pomoci. …

Výpovědní lhůta

Sankce za nedodržení výpovědní lhůty

29.6.2017 - Dobrý den pracuji u firmy osmý rok .V červnu teda 1.6.2017 chci nastoupit do …

Výpovědní lhůta

Nedodržení výpovědní lhůty

29.6.2017 - Dobrý den chtěla bych se zeptat zda mi může hrozit nějaký postih od zaměstnavat…

Výpovědní lhůta

Výpovědní lhůta při pracovní neschopnosti

17.5.2017 - Dobrý den, jsem v pracovní neschopnosti a chtěl jsem podat výpověď. Nadřízená …

Výpovědní lhůta

Výpovědní lhůta po rodičovské dovolené

17.5.2017 - Dobrý den pracuji 17 let v jedné soukromé firmě. V půlce února se mám vrátit z …

Výpovědní lhůta

Odmítnutí výpovědi dohodou

16.5.2017 - Dobry den Jsem samozivitelka a chci dat v zamestnani vypoved dohodou. Nasla …

Výpovědní lhůta

Onemocnění ve výpovědní lhůtě

5.5.2017 - Chci se zeptat od 1.4 2017 sem ve vypovedni lhute, vypoved sem dal sam, a trva …

Výpovědní lhůta

Nemocenská v období výpovědní lhůty

3.5.2017 - Dobrý den, mám smlouvu na 2 roky HPP, chtěla bych podat výpověď, kvůli novému …

Výpovědní lhůta

Dvouměsíční výpovědní lhůta při výpovědi

3.5.2017 - Dobrý den.dnes jsem podala výpověd´z pracovního poměru.zaměstnavatel mi …

Výpovědní lhůta

Obejití výpovědní lhůty

5.4.2017 - Dobrý den, potřeboval bych poradit. Pracuji v Německu. Smlouvu mám s …

Výpovědní lhůta

Začátek výpovědí lhůty

31.3.2017 - Dobrý den, 15.8.2017 bude mít moje dítě 3 roky a končí mi RD. Moje místo je …

Výpovědní lhůta

Povinnost odpracování výpovědní lhůty

31.3.2017 - Dobrý den ,chci se zeptat.Dnes jsem podal výpověd ze zaměstnaneckého poměru …

Výpovědní lhůta

Onemocnění v období výpovědní lhůty

31.3.2017 - Můžu se zeptat, když jsem ve výpovědní lhůtě a onemocnim jak se to řeší děkuji …

Výpovědní lhůta

Výpovědní doba při nemocenské

7.2.2017 - Dobrý den.Dostala jsem od zaměstnavatele výpověď - §52 písmeno c - z …

Výpovědní lhůta

Nemocenská ve výpovědní lhůtě

30.1.2017 - Dobrý den, když dá zaměstnanec výpověď a běží výpovědní lhůta, jak je to v …

Výpovědní lhůta

Zrušení pracovního místa

8.11.2016 - Dobrý den, po dlouhodobých problémech a šikaně v práci jsem již 2,5 měsíce v …

Výpovědní lhůta