Pracovněprávní nároky: Externí firma oznámila, že se k pátku končí

Výpovědní lhůta Spor se zaměstnavatelem

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Jsem pod externí firmou výstupní kontroly. V úterý nám zdělily že k pátku v dané firmě končíme. Následující týden jsem měla mít noční. K dnešnímu dni byli všechny mě směny zrušeny. A vedení téměř nekomunikuje. Jak tuto situaci řešit. Děkuji za odpověď.

Pokud nesouhlasíte s výpovědí a nepodepsala jste dohodu o ukončení pracovního poměru, zašlete zaměstnavateli písemný dopis, jehož kopii si ponechejte, ve kterém vyjádříte nesouhlas s výpovědí a zároveň uvedete, že trváte na dalším zaměstnávání. Ve lhůtě 2 měsíců ode dne, kdy měl pracovní poměr skončit, lze u soudu rozvázání pracovního poměru napadnout pro neplatnost.