Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Krácená odměna z dohody

17.12.2018 - Prováděl jsem práce na dohodu dle § 75 zák. 262/2006 Sb. odměna byla stanovena …

Nevyplacená mzda

Můžu podat výpověď pro neplacení mzdy?

14.12.2018 - Dobrý den, jsem v pracovní neschopnosti a zaměstnavatel mi dosud nezaplatil …

Nevyplacená mzda Mzda Spor se zaměstnavatelem

Dluží mi 38 000 Kč na mzdě

11.12.2018 - Dobrý den, před osmi lety jsem pracoval u firmy E... a.s., která mi posléze …

Nevyplacená mzda Spor se zaměstnavatelem

Zaměstnavatel mi vyplatil odstupné, ale výplatu ne

3.12.2018 - Dobrý den.K 30.09.2018 jsem se zaměstnavatel ukončila PP,který byl na dobu …

Nevyplacená mzda

Žádost o doplacení mzdy

22.11.2018 - Dobrý den, pracuji u zaměstnavatele 11 let ve 12hodinových směnách jako vrátná. …

Nevyplacená mzda Promlčecí lhůta

Nárok na zaplacení mzdy

22.11.2018 - Dobrý den, pracovala jsem na DPP (300 hodin ročně), dostala jsem výpověď, …

Ostatní Nevyplacená mzda

Zadavatel zakázky nezaplatil za vykonanou práci

22.10.2018 - Dobrý den, chtěla bych se poradit, jakým způsobem postupovat, pakliže zadavatel …

Nevyplacená mzda Ostatní

Nevyplacená mzda

9.10.2018 - Dobrý den, chci poprosit o radu. V červenci jsem na dohodu odpracovala 30 hodin …

Nevyplacená mzda

Neoprávněné krácení mzdy

28.6.2018 - Dobrý den, pracuji jako řidič MKD (ve dvojposadce) se zaručenou min.mzdou, …

Nevyplacená mzda

Okamžitá výpověď při nevyplacené mzdě

22.6.2018 - Dobrý den, za duben jsem již nedostal mzdu, což zaměstnavatel avizoval a od …

Okamžitá výpověď Nevyplacená mzda

Výpověď z důvodu vyplácení nižší mzdy

31.5.2018 - Dobrý den, od 14.5 2018 jsem na nemocenské. K 28.5.2018 Jsem v práci podala …

Nevyplacená mzda Výpovědní lhůta

Kdy mohu podat okamžitou výpověď?

30.5.2018 - Dobrý den, prosím Vás, termín výplaty za duben byl 15.5.2018. K dnešnímu dni …

Nevyplacená mzda

Výpověď ve zkušební době a nárok na mzdu

29.5.2018 - Dobrý den,obracím se na Vás s prosbou zda mám nárok na vyplacení odpracovaných …

Nevyplacená mzda Zkušební lhůta

Nevyplacení mzdy ve zkušební době

23.5.2018 - Jsem zaměstnám u firmy od 1.3.2018. Dosud jsem nedostal mzdu. Nevím co mám …

Nevyplacená mzda

Zaměstnavatel nechce vyplatit mzdu z důvodu neproplacené faktury za opravu návěsu

21.5.2018 - Zaměstnavatel nechce vyplatit mzdu za měsíc duben z důvodu dosud neproplacené …

Nevyplacená mzda

Nepřisla žádná výplata ani nemocenská

9.4.2018 - Dobrý den. Jsem na neschopence již od 1.2. 2018. Po 14 dnech marodění jsem …

Nevyplacená mzda Nemocenská

Nevyplacení mzdy zaměstnavatelem

27.3.2018 - V případě okamžitého zrušení PP zaměstnancem z důvodu nevyplacení mzdy, nebo …

Nevyplacená mzda Ukončení pracovního poměru

Práce bez smlouvy a nevyplacená mzda

5.3.2018 - Dobrý den, s bývalým zaměstnavatelem jsem bohužel neměl sjednanou písemnou …

Pracovní smlouva Nevyplacená mzda

Nevyplacená výplata za leden

5.3.2018 - Dobrý den , manžel( pracuje ve stavebnictví jako zedník) byl zaměstnavatelem …

Nevyplacená mzda

Co dělat při nevyplacené mzdě

22.2.2018 - Dobrý den, bývalý zaměstnavatel manželovi nevyplatil mzdu za prosinec a nyní …

Nevyplacená mzda

Výpověď při nezaplacené mzdě

20.2.2018 - Dobrý den, prosím o radu. Můj zaměstnavatel má již delší dobu finanční …

Nevyplacená mzda

Nevyplacená mzda za dva měsíce

8.2.2018 - Po odeslání lístku na peníze za prosinec a za leden,mě ještě nebyla žádná …

Nevyplacená mzda

Zpětné vyplacení mzdy

29.11.2017 - Dobrý den, jako zaměstnanec jsem měl platový výměr ke smlouvě na 25000 Kč …

Nevyplacená mzda

Nevyplacení mzdy

24.11.2017 - Dobrý den, zaměstnavatel nevyplatil porovnání mzdy za měsíc Říjen, i kdyz jsem …

Nevyplacená mzda

Okamžité zrušení pro nevyplacenou mzdu

27.7.2017 - Dobrý den, manžel by chtěl použít § 56 odst. 1 písm. b) zákoníku práce i když …

Nevyplacená mzda

Zaměstnavatel dluží mzdu

27.7.2017 - Dobrý den...ve zkušební době sem onemocněl a zaměstnavatel mě z toho důvodů dal …

Nevyplacená mzda

Nevyplacená mzda za zkušební dobu

14.7.2017 - Dobrý den 18.4 mě skončil pracovní poměr ve zkušební době od 19.4 jsem v …

Nevyplacená mzda

Penále za pozdí proplacení mzdy

26.6.2017 - Dobry den. V praci mam problem. Muj sef mi jeste ani jednou neudelal poradne …

Nevyplacená mzda

Zaměstnavatel neplatí včas

16.5.2017 - Dobrý den, pracuji v podniku 14 měsíců. V pracovní smlouvě máme výplatní termín …

Nevyplacená mzda

Nevyplacení mzdy v době neschopenky

5.5.2017 - Dobrý den, jsem již 4.měsíc zaměstnána u jedé firmy, bohužel jsem skončila na …

Nevyplacená mzda

Zaměstnavatel odmítá vyplácet minimální mzdu

5.5.2017 - Přeji krásný den, mám dotaz : pracuji na dohodu o pracovní činnosti na plný …

Nevyplacená mzda

Nedodržení ústní dohody ze strany zaměstnavatele

26.4.2017 - Dobrý den. V roce 2014 jsme po ústní dohodě se svým nadřízeným vykonali práce …

Nevyplacená mzda

Nevyplacená mzda a bolestné za pracovní úraz

28.4.2017 - Syn utrpěl těžký pracovní úraz ve zkušební době,zaměstnavatel s ní pp rozvázal …

Nevyplacená mzda

Výpověď a nevyplacená mzda od německé firmy

28.4.2017 - Dobrý den, můj přítel byl zaměstnanec německé firmy, řidič kamionu, zkušební …

Nevyplacená mzda

Nevyplacená mzda od společnosti vstupující do konkruzu

31.3.2017 - Dobrý den, jsem ve zkušební době, v druhé měsíci mi nebyla vyplacena mzda a …

Nevyplacená mzda

Zaměstanvatel nevyplatil mzdu

20.3.2017 - Dobry den chci se zeptat zamněstnavel mi nevyplatil mzdu jak mám pokračovat …

Nevyplacená mzda

Ukončení PP pro nevyplacenou mzdu

16.3.2017 - Dobry den,chci se zeptat jak mam sepsat ukončeni pracovniho poměru z duvodu …

Nevyplacená mzda

Zaměstnavatel nevyplatil mzdu

23.2.2017 - Dobrý den, nedostala jsem správně vyplacenou mzdu a to ani 15 dní po vyplatnim …

Nevyplacená mzda

Zaměstnavatel nevyplatil mzdu

23.2.2017 - Dobrý večer, mám dotaz. Bývalý zaměstnavatel nám dluží mzdu, včetně nevybrané …

Nevyplacená mzda

Ukončení PP z důvodu pozdě vyplacené mzdy

9.2.2017 - Dobrý den prosím Vás když podám okamžité ukončení pracovního poměru z duvodu …

Nevyplacená mzda

Zaměstnavatel odmítá vyplatit mzdu

30.1.2017 - Dobry den , mám problém se zaměstnavatelem , už druhy měsíc mi nevyplatilo.mzdu …

Nevyplacená mzda

Nezaplacení veškeré odpracované doby

9.2.2017 - Dobry den v říjnu 2016 jsem nastoupila jako vrátná,mám 12hodinovou službu.V …

Nevyplacená mzda

Pohyblivá složka mzdy

11.1.2017 - Dobrý den, při přechodu do současné firmy mi byla nabídnuta mzda 25000,- …

Nevyplacená mzda

Nevyplacené provize

11.1.2017 - Dobrý den, několik měsíců jsem pracovala jako asistentka manažera. Nechci …

Nevyplacená mzda

Nezaplacená faktura za práci

16.12.2016 - Podnikám jako OSVČ . V říjnu letošního roku jsem odvedl práci , oplechování zdi …

Nevyplacená mzda

Snížení fixní části odměny

8.11.2016 - Dobrý den, pracuji ve firmě, na OSVČ a mám smlouvu o administrativní spolupráci…

Nevyplacená mzda

Platnost ústní dohody

26.8.2016 - Dobrý den, timto si Vás dovoluji požádat o odpověď na následující dotaz. …

Nevyplacená mzda

Co dělat, když zaměstnavatel neplatí?

27.7.2016 - Zaměstnavatel mi dluží mzdu za prosinec 2015, co mám dělat,když ho nemá cenu …

Nevyplacená mzda

Neproplacená práce za svátky

9.6.2016 - dobrý den, zaměstnavatel neplatil svátky, na můj popud mi je doplatil, ale s …

Nevyplacená mzda

Zaměstnán na DPČ

5.5.2016 - Dobrý den,prosím o radu,již několikrát jsem byl zaměstnán bezpečnostních …

Nevyplacená mzda

Penále za nezaplacenou mzdu

16.4.2015 - Dobrý den, manželovi jedna firma dluží už 12 měsíců 57000,-,za práci.Dnes mu …

Nevyplacená mzda

Okamžitá výpověď za nezaplacené přesčasy

2.7.2015 - Chtěl jsem se zeptat,pracuji u firmy jako řidič ve 12 hodinové šichtě týden …

Nevyplacená mzda

Srážka ze mzdy za odevzdané věci

29.12.2015 - Dobrý den, chtěl bych se zeptat co dělat. Byl jsem přijat Agenturou na práci s …

Nevyplacená mzda