Pracovněprávní nároky: Výpověď ve zkušební době a nárok na mzdu

Nevyplacená mzda Zkušební lhůta

Dobrý den,obracím se na Vás s prosbou zda mám nárok na vyplacení odpracovaných dnů,když jsem dala ve zkušební době výpověď.Děkuji za odpověď

Dobrý den, ve zkušební době máte nárok podat výpověď bez uvedení důvodu a bez nutnosti výpovědní lhůty. Nárok mzdu za odvedenou práci samozřejmě máte. Pokud by Vám zaměstnavatel odmítl mzdu vyplatit a výše mzdy by činila více než 5000 Kč, rádi Vám s případem pomůžeme. Stačí zadat případ zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad