Pracovněprávní nároky: Nevyplacená mzda za dva měsíce

Nevyplacená mzda

Po odeslání lístku na peníze za prosinec a za leden,mě ještě nebyla žádná částka vyplacena.Kdy je termín na vyplacení? Děkuji za odpověď s pozdravem Čuková

Dobrý den paní Čuková,

datum splatnosti mzdy je vždy uvedeno ve smlouvě, doporučujeme se Vám tedy podívat se přímo do ní. Zpravidla musí zaměstnavatel vyplatit tuto částku následující měsíc (například finanční ohodnocení za prosinec jste měla obdržet k určitému dni v lednu).

Pokud budete mít pochyby o nevyplacené a dlužné mzdě, neváhejte nám zadat případ k posouzení zdarma.