Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Okamžitá výpověď z bytu

10.12.2018 - Dobrý deň, pracujem pre personálnu agentúru v CZ. Po príchode nám firma …

Ukončení pracovního poměru Spor se zaměstnavatelem

12ti měsíční odstupné

4.12.2018 - Dobrý den. Koncem ledna jsem utrpěl pracovní úraz, nemocenska od 2/2018, v …

Ukončení pracovního poměru Pracovní úraz

Má zaměstnavatel právo dát mi výpověď?

3.12.2018 - Dobrý den. Pracuji v Německu a v létě jsem zaměstnavateli oznamila plánovanou …

Ukončení pracovního poměru

Rozdíl v druzích výpovědí

30.11.2018 - Dobrý den, Včera dne 28.11.2018 podala přítelkyně výpověď ve zkušební době. …

Ukončení pracovního poměru

Přišla mi pouze 1/3 výplaty

29.11.2018 - Dobrý den, zaměstnavatel mi neplatil příplatek za sobotu během několika měsíců. …

Spor se zaměstnavatelem Ukončení pracovního poměru

Nárok na odškodné i po podání výpovědi?

29.11.2018 - Dobrý den, v říjnu jsem měl pracovní úraz (uklouzl jsem v pracovní obuvy, …

Pracovní úraz Ukončení pracovního poměru

Propuštění bez udání důvodu po zkušební době

22.11.2018 - Dobrý den,mám smlouvu od 1.8.2018 s tříměsíční zkušební lhůtou,ale po dvou …

Ukončení pracovního poměru Zkušební lhůta

Může mi zaměstnavatel neproplatit dovolenou nebo dát neomluvenou absenci?

15.11.2018 - Hezký den, jde mi pouze o dotaz. Dne 9. 11. jsem podepisovala skončení …

Ukončení pracovního poměru Dovolená

Dlouhodobá nezpůsobilost z obecného onemocnění

15.11.2018 - Dobrý den. Po operaci jsem byla shledána zdravotně dlouhodobě nezpůsobilá z …

Ukončení pracovního poměru Nárok na odstupné

Neproplacená dovolená

15.11.2018 - Dobrý den, měla bych dotaz, má sestra byla dlouhodobě nemocná. před ukončením …

Dovolená Ukončení pracovního poměru

Paragraf 49 pro odstupné?

2.11.2018 - Pochopila jsem dobře, že když mám ve výpovědi dohodou paragraf 49, nechat si …

Ukončení pracovního poměru Nárok na odstupné

Nárok na odstupné při změně pracoviště

25.10.2018 - Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda mám nárok na odstupné(jak vysoké),když …

Ukončení pracovního poměru Pracovní smlouva

Zaměstnavatel mi odebral bonusy

25.10.2018 - Dobrý den, ve firmě máme kvartální bonusy, které se vypočítávají z výsledku …

Ukončení pracovního poměru Bonusy

Úroky za neproplacenou dovolenou

18.10.2018 - Pokud mi byvaly zamestnavatel neproplatil dovolenou ve vyplatnim terminu z …

Dovolená Ukončení pracovního poměru

Nárok na výplatu nemocenské

15.10.2018 - Mám nárok na výplatu nemocenské prvních čtrnáct dní od zaměstnavatele po …

Nemocenská Ukončení pracovního poměru

Nárok na výplatu nemocenské

15.10.2018 - Mám nárok na výplatu nemocenské za prvních čtrnáct dní od zaměstnavatele, pokud …

Nemocenská Ukončení pracovního poměru

Hodinová výpověď

12.10.2018 - dobry den, prosim vas dostal sem vipoved dohodou na tlakem mel sem smlouvu na …

Ukončení pracovního poměru

Nárok na náhradu platu

9.10.2018 - Dobrý den. Jsem v pracovní neschopnosti. Nemůžu se vrátit zpět na své pracovišt…

Nemocenská Ukončení pracovního poměru Pracovní neschopnost

Nárok na odstupné po dohodě o rozvázání pracovního poměru

9.10.2018 - Doslo k dohode o rozvazani pracovniho pomeru mezi mnou a zamnestnavatelem a to …

Ukončení pracovního poměru Nárok na odstupné

Proplacení dovolené po ukončení pracovního poměru

12.7.2018 - Dobrý den, Přítel měl nárok na dovolenou a nevycerpal ji, měl v červenci kdy …

Dovolená Ukončení pracovního poměru

Proplácení dovolené před ukončením PP

12.7.2018 - Dobrý den.Jsem učitelka ZŠ, pracovní poměr od r 2010 a k 31.8.jsem dala …

Dovolená Ukončení pracovního poměru

Pracovní poměr po úmrtí zaměstnavatele

11.7.2018 - Dobrý den.Nevím kam a na koho se obrátit.Zemřel nám zaměstnavatel 26.4 2018 a …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení pracovního poměru při smlouvě na dobu určitou

10.7.2018 - dobrý den, pracoval jsem ve firmě se smlouvou na dobu určitou. Doba uplynutí …

Ukončení pracovního poměru

Změna nároků na dosavadní pozici

10.7.2018 - Dobrý den, dnes 9. 7. 2018 jsem podepsala dohodu o rozvázání pracovního …

Ukončení pracovního poměru Odstupné

Jak postupovat při zrušení pracovního místa

10.7.2018 - Dobrý den,dne 28.6.18 u nás v podniku proběhla reorganizace a byla zrušena …

Ukončení pracovního poměru

Rozvázání pracovního poměru dohodou

10.7.2018 - Dobrý den, prosím poraďte, jak postupovat a na co mám nárok. K 30. 6. jsem …

Ukončení pracovního poměru

Jaké sankce hrozí za okamžité ukončení PP?

3.7.2018 - Dobrý den, rozhodl jsem se ukončit PP ihned. Pracovní poměr mám na dobu …

Ukončení pracovního poměru

Dohoda o ukončení PP z organizačních důvodů

29.6.2018 - Dobrý den. V době nemocenské (trvá od 1.5.- 31.7. ), mi dal zaměstnavatel k …

Ukončení pracovního poměru Nemocenská

Odchod do předčasného důchodu při nemocenské

28.6.2018 - Dobrý den, pokud pokračuji v nemocenské i po skončení pracovního poměru a chci …

Nemocenská Ukončení pracovního poměru

Ukončení jednoho pracovního poměru z organizačních důvodů

27.6.2018 - Dobrý den, zaměstnanec má uzavřeny dva pracovní poměry na dobu neurčitou. …

Ukončení pracovního poměru

Období pro výpočet odstupného

27.6.2018 - Dobrý den, důvodu zrušení mého prac.místa k 30.6.2018 ukončuji prac.poměr. Dle …

Odstupné Ukončení pracovního poměru

Rozvázání pracovního poměru

25.6.2018 - dobrý den, byla jsem v jedné firmě zaměstnána 11 roků , od 1.9.2018 do 13. 4. …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď při mateřské dovolené

25.6.2018 - Dobrý den, jsem na mateřské dovolené. Zaměstnavatele mi poslali výpověď …

Mateřská Ukončení pracovního poměru

Ukončení pracovního poměru zaměstnavatelem

14.6.2018 - 4.10. bych měla jít na matřeskou dovolenou, Pracovní smlouvu mám do 30.9. Škola …

Pracovní smlouva Ukončení pracovního poměru

Nárok na nemocenskou po ukončení pracovního poměru

13.6.2018 - Dobry den na nemocenske jsem byla od 1.2.2018 do 31.5.2018 jelikoz jsem podala …

Nemocenská Ukončení pracovního poměru

Okamžitá výpověď ze strany zaměstnance v neschopence

7.6.2018 - Dobrý den. Od února 2018 jsem na neschopence. Jsem po operaci a mám nějaké …

Ukončení pracovního poměru Dovolená

Ochranná lhůta po ukončení pracovního poměru

5.6.2018 - Prosím o radu k 31.5. mám ukončení pracovního poměru dohodou jelikož jsem …

Ukončení pracovního poměru

Neprodloužení smlouvy z důvodu těhotenství

5.6.2018 - Dobry den, potykam se s cerstvou informaci, ze jsem těhotná, coz je pro mne i …

Těhotenství Ukončení pracovního poměru

Musím odejít z rodinných důvodů

4.6.2018 - Jo a když musím odejít z rodinných důvodu a zmluvu mám na neurcito.

Ukončení pracovního poměru

Náhrada mzdy při marodění po výpovědi

31.5.2018 - Dobrý den. Chápu to tady dobře, když člověk dostane výpověď a následně jde v …

Ukončení pracovního poměru Náhrada mzdy

Podání okamžité výpovědi zaměstnancem ze zdravotních důvodů

29.5.2018 - Dobrý den,mám dotaz-jsem zaměstnaná na pracovní smlouvu/neurčitou/jsem po …

Ukončení pracovního poměru

Jak postupovat při výpovědi ze zdravotních důvodů

25.5.2018 - Dobrý den, mám dotaz ohledně výpovědi ze zdr. důvodů. Od lékaře mám napsané, že …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení pp z důvodu fúze firem

25.5.2018 - Dobry den, jsem zamestnana jako obchodni zastupce v obchodni firme, ktera nyni …

Pracovní smlouva Nemocenská Ukončení pracovního poměru

Zrušení pracovního poměru ve zkušební době, karpální tunel

24.5.2018 - Dobrý obracím se na vás s prosbou o radu,v pracujiv srn. Momentálně jsem v …

Zkušební lhůta Ukončení pracovního poměru

Okamžité ukončení pracovního poměru pro neproplacení státních svátků

24.5.2018 - Dobrý den, mám prosím dotaz. Chci se zeptat zda mám nárok na okamžité zrušení …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení pracovního poměru dohodou ze zdravotních důvodů

23.5.2018 - Dobrý den.Jsem zaměstnána již 13 let nastoupila jsem v 1 stupni invalidity,po …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení pracovního poměru při DPČ a nemocenská

15.5.2018 - Dobrý den. Obracím se na vás s prosbou. S přítelkyni sme nastoupili do práce, …

Nemocenská Ukončení pracovního poměru

Nárok na proplacení dovolené po ukončení smlouvy

15.5.2018 - Dobrý den , měla jsem smlouvu na dobu určitou, a to od 1.10.2017 do 30.4.2018. …

Dovolená Ukončení pracovního poměru

Komu zaslat neschopenku po ukončení PP

26.4.2018 - Dobrý den.Podal jsem výpověď ve zkušební době ze zdravotních důvodů ke dni …

Ukončení pracovního poměru Pracovní neschopnost

Ukončení PP ve zkušební době a nárok na dovolenou

21.4.2018 - Dobrý den, na konci dubna mi končí zkušební doba. Pokud se rozhodnu pracovní …

Ukončení pracovního poměru Zkušební lhůta Dovolená

Vliv ukončení pracovního poměru na PN

20.4.2018 - Dobrý den, jsem ve výpovědní lhůtě za služebního poměrz příslušníka VS. …

Pracovní neschopnost Ukončení pracovního poměru

Nemocenská po ukončení pracovního poměru

17.4.2018 - Dobrý den. V práci mám smlouvu na dobu určitou, která vyprší 23.6.2018. Jsem v …

Ukončení pracovního poměru

Uznání nemoci z povolání po ukončení pracovního poměru

17.4.2018 - Dobrý den prosim vás potřebovala bych poradit,dne 3.1.2018 jsem nastoupila do …

Nemoc z povolání Ukončení pracovního poměru

Ukončení smlouvy na dobu určitou ze strany zaměstnance

17.4.2018 - Dobrý den, chci se zeptat smlouvu na dobu určitou mám na rok do 1.9.2018. Mohu …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení pracovního poměru během nemocenské

13.4.2018 - Dobrý den jsem u firmy 22 let.Takze zaměstnaná na neurčito.Mam zdravotní …

Ukončení pracovního poměru Nemocenská

Proplacení dovolené po skončení pracovního poměru

13.4.2018 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat ohledně nároku na proplacení dovolené po …

Dovolená Ukončení pracovního poměru

Kontrola u závodního lékaře při výpovědi

12.4.2018 - Dobrý den, chci ukončit pracovní poměr ze zdravotních důvodů, které by mi …

Ukončení pracovního poměru

Platnost ukončení pracovního poměru při pracovní neschopnosti

12.4.2018 - Dvouměsíční výpověď mi běží od 1.3 2018.V době od 2.4 do 12.4mám pracovní …

Ukončení pracovního poměru Nemocenská

Pracovní neschopnost a ukončení pracovního poměru

12.4.2018 - Dobry den, od prosince 2017 jsem v pracovni neschopnosti. V unoru 2018 jsem …

Ukončení pracovního poměru Pracovní neschopnost

Výpověď ze strany zaměstnance ze zdravotních důvodů

11.4.2018 - Dobrý den již tento měsíc chci dát výpověď musí to být k poslednímu ??? A …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení pracovního poměru a proplácení dovolené

10.4.2018 - Dobrý den, prosím o radu, z důvodu stěhování - červenec, budu končit pracovní …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

10.4.2018 - Dobrý den,žádala jsem firmu o dohodu o ukončení pracovního poměru k 30.4.2018 …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď po prodloužení smlouvy na dobu určitou

10.4.2018 - Dobrý den, mám smluvu na dobu určitou, která je do 30.4.2018, ale už mi minulý …

Pracovní smlouva Ukončení pracovního poměru

Výpověď z důvodu časté marodky

8.4.2018 - Pracuji v chranene dilne uz 4roky a ted mi davaji vypoved z důvodů ze casto …

Nemocenská Ukončení pracovního poměru

Výpověď dohodou, ukončení podnikatelské činnosti

8.4.2018 - Dobrý den mám nárok na odstupné? Mám podepsanou vypoved dohodou .důvod ukonceni …

Ukončení pracovního poměru Nárok na odstupné

Zrušení pracovního poměru v rámci zkušební doby

6.4.2018 - Dobry den, kdyz dam zamestnavateli 29.4.2018 vypoved ve zkusebni dobe s …

Ukončení pracovního poměru Zkušební lhůta

Výpověď v pracovní neschopnosti ve zkušební době

6.4.2018 - Dobry den. Jsem v trimesicni zkusebni dobe. Dnesnim dnem mam odpracovane …

Nemocenská Ukončení pracovního poměru Zkušební lhůta

Okamžitá výpověď ze zaměstnání u matky samoživitelky

6.4.2018 - může dát moje dcera , která je matka samoživitelka pečující o děti 7 a 8 let …

Ukončení pracovního poměru

Okamžité ukončení pracovního poměru

27.3.2018 - Chci ukončit PP okamžitou výpovědí ze strany zaměstnance, který začal dne …

Ukončení pracovního poměru

Nevyplacení mzdy zaměstnavatelem

27.3.2018 - V případě okamžitého zrušení PP zaměstnancem z důvodu nevyplacení mzdy, nebo …

Nevyplacená mzda Ukončení pracovního poměru

Okamžité ukončení pracovního poměru

27.3.2018 - Dávám v práci výpověď kvůli stěhování a kvůli penězům. Jenže šéf mě nechce …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení smlouvy na dobu určitou

27.3.2018 - Dobrý den, mám sjednanou smlouvu na dobu určitou do dubna 2018, a chtěl bych se …

Ukončení pracovního poměru

Vybrání dovolené před ukončením pracovního poměru

19.3.2018 - dobry den chci se zeptat dala jsem vypoved s pracovniho pomeru ale sefova chce …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení pracovního poměru a ochranná lhůta

9.3.2018 - Dobrý den, chci se pouze ujistit ... ukončit PP po uplynutí ochranné lhůty lze …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď pro nadbytečnost dohodou

9.3.2018 - Dobrý den, zaměstnavatel.mi chce dát "výpověď pro nadbyte#nost dohodou"(je …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době

9.3.2018 - Nastoupil jsem do nového zaměstnání,byla mi smlouvou dána zkušební lhůta 3 …

Zkušební lhůta Ukončení pracovního poměru

Výpověď podaná během dovolené

5.3.2018 - Dobrý den....mám dotaz jsem na nemocenské a po ukončení neschopenky musím řádně …

Dovolená Ukončení pracovního poměru

Zaměstnavatel uzavírá pobočku

5.3.2018 - Dobrý den, 27.2.2018 mi zaměstnavatel oznámil, že bohužel bude muset pobočku …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď ze zdravotních důvodů

5.3.2018 - Dobrý den. Jsem dlouhodobě nemocný t.j. těměř 2 roky. Nyní se mám vrátit, ale …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď kvůli operaci kolene

22.2.2018 - Dobrý den, Dcera jde na operaci kolene aby mohla normálně fungovat v práci/je …

Ukončení pracovního poměru

Okamžitá výpověď ze zdravotních důvodů

20.2.2018 - Dobrý den, mám dotaz k výpovědi z pracovního poměru ze zdravotních důvodů .Mám …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď dohodou a podpora v nezaměstnanosti

4.1.2018 - Dobrý den, prosím o radu. Dostal jsem k 31.12.2017 výpověď dohodou dle paragr. …

Ukončení pracovního poměru

Invalidita a ukončení pracovního poměru

6.12.2017 - Dobrý den, jsem invalida po CMP(r.2005). Od r.2009 pracuji nepřetržitě na …

Ukončení pracovního poměru

Pracovní neschopnost a výpověď

24.11.2017 - Dobrý den,od 2.1.2017 do 22.11.2017 jsem byla na PN,mám po operaci CMC kloubu …

Pracovní neschopnost Ukončení pracovního poměru

Problém s výpovědí

24.11.2017 - dobrý den , syna dal k 31,8 zaměsznavateli výpověd ze zdrav důvodů zaměatnavate…

Ukončení pracovního poměru

Neplatné ukončení pracovního poměru

24.11.2017 - Dobrý den, od r 2005 se soudím o neplatnost výpovědi z pracovního poměru. …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď kvůli pozbytí způsobilosti

24.11.2017 - Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda mám nárok na odstupné,když mi zaměstnavatel …

Ukončení pracovního poměru Výpovědní lhůta

Výpověď v pracovní neschopnosti

23.11.2017 - Dobrý den. Od 16.11.2017 je syn v dočasné pracovní neschopnosti a v ten samý …

Pracovní neschopnost Ukončení pracovního poměru

Nárok na odstupné při chybějící práci

23.11.2017 - Prosím o vysvětlení .Marodila jsem 2 roky na neschopence k od 24.10.2015 do …

Ukončení pracovního poměru Nárok na odstupné

Nesouhlas s výpovědí

22.11.2017 - Dobrý den 27.10.2017 jsem dostal výpověď pro závažné porušení pracovních …

Ukončení pracovního poměru Výpovědní lhůta

Invalidní důchod

11.8.2017 - Dobrý den.Může mne zamestnavatel dát výpověd z důvodu přiznaného invalidního …

Ukončení pracovního poměru

Neoprávněná výpověď

11.8.2017 - Dobrý den ,velice si vážím vaší poradny , že nám rádi pomáháte !!! Obracím se …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení dohody o provedení práce

11.8.2017 - dobry den,mam smlou na dobu určitou do 31.12.2017 s tim,ze odpracuji jen 300 …

Ukončení pracovního poměru

Neoprávněná výpověď při nemocenské

31.8.2017 - Dobry den,prosim o radu.Mam prac.smlouvu na dobu neurcitou.Od 3.7.2017 jsem na …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď dohodou v pracovní neschopnosti

31.8.2017 - Dobrý den, mám pracovní smlouvu na dobu neurčitou. Momentálně jsem v pracovní …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení při době neurčité

31.8.2017 - Dobrý den, pracovní poměr na dobu určitou mi končí 31.7.2017. Zaměstnavatel mi …

Ukončení pracovního poměru

Pracovní neschopnost

31.8.2017 - Dobrý den, chtěl jsem se zeptat 31.5.2017 jsem dal výpověď v zaměstnání. Tim …

Ukončení pracovního poměru

Konec doby určité při nemocenské

4.8.2017 - Dobrý den, jsem momentálně na nemocenské a nevím, kdy mi skončí. Každopádně mi …

Ukončení pracovního poměru

Odchod do předčasného důchodu

4.8.2017 - Prosím o informaci zda musím dát výpověď, když odcházím do předčasného důchodu …

Ukončení pracovního poměru

Způsob ukončení pracovní smlouvy

4.8.2017 - Dobrý den , chci se zeptat, jakým způsobem lze ukončit pracovni smlouvu, …

Ukončení pracovního poměru

Odškodnění při výpovědi pro pracovní úraz

4.8.2017 - Dobrý den chtěla jsem se zeptat. Pred měsícem jsem měla pracovni úraz. Po …

Ukončení pracovního poměru

Podepsání neoprávněné výpovědi

4.8.2017 - Dobrý den,chci se zeptat.Syn byl přijat na pozici samostatný kuchař,ve smlouvě …

Ukončení pracovního poměru

Skončení výpovědi

4.8.2017 - Dobrý den, chtěla jsem se zeptat podala jsem výpověď která končí 31.82017 ale …

Ukončení pracovního poměru

Nemocenská po okamžitém zrušení prac. poměru

4.8.2017 - Dobrý den, včera mi bylo předáno zrušení pracovního poměru ve zkušební době, …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď v době pracovní neschopnosti

20.7.2017 - Dobrý den. Mohu podat výpověď i v době pracovní neschopnosti nebo musím …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď zaměstnanci na nemocenské

27.7.2017 - zaměstnanec je na nemocenské od 22.2.2016 , OSSZ mu vyplácela ND do 28.2.2017, …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď zaměstnance na nemocenské

27.7.2017 - Dobrý den. V nemocenském stavu můžu podat výpověď? A od kdy běží dvouměsíční …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď před koncem doby určité

27.7.2017 - Dobrý den,30.9.17mi končí smlouva na dobu určitou. Musím i přesto dát 2 měsíce …

Ukončení pracovního poměru

Nárok při výpovědi pro nadybytečnost

27.7.2017 - Dobrý den dostala jsem výpověď pro nadbytečnost a zaměstnavatel mi chce ve …

Ukončení pracovního poměru

Nevydání zápočtového listu

27.7.2017 - Dobry den chci se zeptat zda byste mi mohli poradit, vroce 2002 jsem nastoupila …

Ukončení pracovního poměru

Nárok na ochrannou lhůtu

20.7.2017 - Dobry den chtela jsem se zeptat 30.6.jsem ukoncila pracovni pomer dohodou ze …

Ukončení pracovního poměru

Ústní sdělení výpovědi ve zkušební době

17.7.2017 - Dobrý den, byl mi poslední den zkušební doby ukončen pracovní poměr. Bylo mi to …

Ukončení pracovního poměru

Postup při okamžité výpovědi

17.7.2017 - Dobry den,jsem 9mesicu v prac. neschopnosti,mam potvrzeni od zavodniho …

Ukončení pracovního poměru

Neprovedená inventarizace majetku

17.7.2017 - Dobrý den, moje manželka dostala od organizace výpověď dohodou, kterou …

Ukončení pracovního poměru

Podpis výpovědi pro pracovní úraz

16.7.2017 - Dobrý den. Zaměstnavatelem mi bylo zděleno,že po ukončení pracovní neschopnost…

Ukončení pracovního poměru

Odstoupení od nové pracovní smlouvy

16.7.2017 - Dobrý večer. Dne 30. 6. 2017 jsem podepsala pracovní smlouvu na dobu určitou …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení zaměstnání kvůli změně smlouvy

14.7.2017 - Dobrý den, k 30.6.jsem chtěla dát výpověď dohodou,tak aby můj pracovní poměr …

Ukončení pracovního poměru

Neschopenka v ochranné lhůtě

14.7.2017 - Dobrý večer mám dotaz dnes jsem podepsala výpověď ze zaměstnání je možné jít …

Ukončení pracovního poměru

Rozdíl v nároku na rentu

14.7.2017 - Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda je rozdíl v nároku na rentu při uznání …

Ukončení pracovního poměru

Lékařská zpráva při výpovědi

14.7.2017 - Dobrý den dávám v práci výpověd ze zdravotních duvodu musím dokládat ňákou …

Ukončení pracovního poměru

Náhrada mzdy při rozpadu firmy

14.7.2017 - Dobrý den, chtěla jsem se zeptat...v červnu mi po roce končí pracovní smlouva a …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď při nástupu na mateřskou

14.7.2017 - Dobrý den, k 30.6. mi končí pracovní smlouva. Od 1.2. jsem na neschopence. S …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení pracovního poměru na nemocenské

13.7.2017 - Dobrý den, mám smlouvu na neurčito. Jsem na nemocenské od 12.6.2017. Když bych …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď u nemoci z povolání

10.7.2017 - Dobrý den. Dostal jsem výpověď podle §52/a, měla skončit 31.1.2016. Od 4.1.2016 …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení zaměstnání ze zdravotních důvodů

10.7.2017 - dobrý den chtěl bych se zeptat chci ukoncit praci ze zdravotních důvodů mam i …

Ukončení pracovního poměru

Nárok na nemocenskou a rentu

10.7.2017 - Mám uznání nemoc z povolání,než bylo rozhodnuto odešla jsem ze zaměstnání …

Ukončení pracovního poměru

Následky nepřevzetí písemné výpovědi

16.6.2017 - Chci dát zaměstnavateli výpověď z pracovního poměru poštou , dopis chci poslat …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď v pracovní neschopnosti v Německu

16.6.2017 - dobry den, jsem v pracovni neschopnosti po operaci a dostal jsem vypoved. …

Ukončení pracovního poměru

Druh výpovědi pro nárok na odstupné

7.7.2017 - DOBRY DEN CHCI SE ZEPTAT MANŽEL MÁ OD LISTOPADU PŘIZNAN INVALIDNÍ DUCHOD …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď z doby určité

7.7.2017 - Dobry den,prosim o radu.Dnes jsem dostala vypoved,chci ověřit,zda je vse v …

Ukončení pracovního poměru

Výpověd e-mailem

7.7.2017 - Dobrý den, platí písemná výpověď ve zkušební době ze strany zaměstnance …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď zaměstnavatelem ve zkušební době

15.6.2017 - dobrý den mám dotaz dostal jsem výpověď ve zkušební době zatím jsem nic …

Ukončení pracovního poměru

Nevyplacená mzda a bolestné

30.6.2017 - předem upozorňuji,že syn je plnoletý,svéprávný,přesto pokládám dotaz já-matka..…

Ukončení pracovního poměru

Neoprávněná žádost lékařského posudku

30.6.2017 - Dobry den,ukoncil jsem pracovni pomer ze zdravotnich duvodu. Pracuji jako ridic …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď po oznámení nemoci

15.6.2017 - Dobrý den, mám dotaz pracovala jsem v německu pod agenturou a měla jsem …

Ukončení pracovního poměru

Využití ochranné lhůty

23.6.2017 - Dobrý den, dne 31.5.2017 mě skončil pracovní poměr z důvodu zrušení organizace…

Ukončení pracovního poměru

Výpověď zaměstnance v nemocenské

23.6.2017 - Mohu dát výpověď ze zaměstnání v době nemocenské.

Ukončení pracovního poměru

Výpověď v průběhu nemocenské

31.5.2017 - mam dotaz dala jsem vypověd v pruběhu nemocenske ..je to takhle možne?,podepsal…

Ukončení pracovního poměru

Konec pracovního poměru v pracovní neschopnosti

15.6.2017 - Dobrý den, jsem nyní v pracovní neschopnosti. Chci dát výpověď k 31/5. Kdy …

Ukončení pracovního poměru

Nemocenská po výpovědi zaměstnancem

15.6.2017 - 30..03. 2017_ jsem dala vzpověd ze zaměstnání.Druhý den jsem šla na nemocenskou…

Ukončení pracovního poměru

Ukončení smlouvy v pracovní neschopnosti

15.6.2017 - Dobrý den, chci se zeptat jak podat výpověď v době neschopnosti, zda dohodou …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení smlouvy při neschopence

15.6.2017 - Dobrý den, můj syn pracuje v německu- má smlouvu na dobu určitou tzn. do …

Ukončení pracovního poměru

Hodinová výpověď pro zdravotní problémy

15.6.2017 - Dobrý den. Chtěla bych se zeptat. Chtěla bych dát hodinovou výpověď, mám už …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď v době nemocenské

14.6.2017 - Dobry den chtel jsem se zeptat jestli muzu dostat vypoved kdyz jsem na …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení dohodou při době určité

14.6.2017 - Dobrý den,chtěla bych se zeptat.Mám smlouvu na dobu určitou za nemoc,naskytla …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď s okamžitou platností

14.6.2017 - Dobry den chtela jsem se zeptat jestli muzu podat výpověď s okamžitou platností…

Ukončení pracovního poměru

Nesouhlas zaměstnavatele s dohodou

14.6.2017 - Dobrý den,chtěl bych se informovat.Jsem na nemocenské a chci dát výpověď …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď pro péči o dítě

14.6.2017 - Dobrý den chtěla bych se zeptat konci mi mateřská dovolená jelikož nemam …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď v době určité

26.6.2017 - Dobrý den mám dotaz ohledně výpovědi jde o výpověď v době určité která končí …

Ukončení pracovního poměru

Nepřevzetí písemné výpovědi

7.6.2017 - Dobrý den, syn je právě na nemocenské, chce podat výpověď. Dopis chce zaslat …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď ve zkušební době zaměstnavatelem

7.6.2017 - Dobrý den může mě zaměstnavatel ještě dát výpověd ve zkušební době když jsem …

Ukončení pracovního poměru

Zrušení výpovědi kvůli nemoci

7.6.2017 - Dobrý den, podal jsem výpověď z pracovního poměru v březnu 2017 a dvouměsíční …

Ukončení pracovního poměru

Neoprávněná výpověď ve zkušební době

6.6.2017 - dobrý den, chtěla bych se zeptat přítel nastoupil do zemědělství 3.4.2017 a má …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď během nemocenské

6.6.2017 - dobrý den chci se zeptat 10.5.2017 jsem začal marodit a zaměstnavatel mně dal …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď při nemoci z povolání

7.6.2017 - Dobrý den, pročítám Vaši poradnu a dodala jsem si odvahy zeptat se také. Během …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení pracovního poměru při odchodu do důchodu

7.6.2017 - Dobrý den, 7.6.2017 mám nárok na odchod do řídného starobního důchodu. Nevím, …

Ukončení pracovního poměru

Zasílání lístku na peníze po dobu nemoci

7.6.2017 - Dobrý den, 13.3.2017 jsem podal výpověď která končí 31.5.2017. V dubnu jsem …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení pracovního poměru u doby určité

7.6.2017 - Mohu kdykoli ukončit pracovní poměr,když mám smlouvu na1rok(čili doba určitá). …

Ukončení pracovního poměru

Okamžitá výpověď pro nemoc

7.6.2017 - Dobry den chtěla bych dat vypověd okamžitou od14.2 marodim kde my zjistily …

Ukončení pracovního poměru

Okamžitě zrušení pracovního poměru při invaliditě

7.6.2017 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda mám nárok na okamžité zrušení pracovního …

Ukončení pracovního poměru

Odevzdání lístku na peníze při výpovědi

7.6.2017 - Dobrý den jsem v prác.neschopnost a chci podat výpověď ,zůstanu stále v …

Ukončení pracovního poměru

Odchod ze zaměstnání pro zdravotní problémy

7.6.2017 - Dobrý den, Chtěla jsem dát v práci výpověď k 26. Květnu, šéfové to nevadilo,p…

Ukončení pracovního poměru

Výpověď pro porušení pracovních povinností

29.6.2017 - Dobrý den,chci dát zaměstnanci výpověd dle §55. nechci však být tak "tvrdá", …

Ukončení pracovního poměru

Nesdělení dne nástupu do práce a následná výpověď

4.5.2017 - vazeny pane doktore chtela jsem se zeptat muj syn se odhlasil z pracovniho …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď v rámci reorganizace

24.5.2017 - Dobrý den, chci se dotázat na co mám nárok. Mám smlouvu na dobu určitou do …

Ukončení pracovního poměru

Dodání zápočtového listu

17.5.2017 - Dobrý den chci se zeptat do jakou lhutu má zaměstnavatel k dodání zápočtového …

Ukončení pracovního poměru

Výpoveď v pracovní neschopnosti

17.5.2017 - Dobrý den, může mi dát zaměstnavatel po skončení zkušební lhůty výpovědˇ v …

Ukončení pracovního poměru

Krácení renty při nemoci z povolání

16.5.2017 - dobrý den chci se zeptat o co mi bude krácena renta když mě propustí ze …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď z důvodu těhotenství

16.5.2017 - Dobry den ,nastoupila jsem do prace 1.4.2017 je to sjednano pres agenturu,ve …

Ukončení pracovního poměru

Potřeba vyjádření k výpovědi ze zdravotních důvodů

16.5.2017 - Při výpovědi ze zdravotních důvodů, od koho musím mít lékařské vyjádření, od …

Ukončení pracovního poměru

Nepodepsaná výpověď od vedení

16.5.2017 - Dobrý den. 24.4.2017 jsem osobně předal výpověď ve dvou vyhotoveních svému …

Ukončení pracovního poměru

Potvrzení při výpovědi ze zdravotních důvodů

8.5.2017 - Při podání okamžité výpovědi ze zdravotních důvodů, musím též předložit i …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď z důvodu stolkingu

17.5.2017 - Ukončeni pracovniho poměru na hodinu z duvodu neustálého stolkingu a sledováni …

Ukončení pracovního poměru

Nemocenská v případě hodinové výpovědi

10.5.2017 - Dobrý den dnes jsem dostala hodinovou výpověď ne písemně chci se zeptat budu …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení doby určité v období nemocenské

10.5.2017 - Dobrý den, dne 30.04.2017 mi končí pracovní smlouva na dobu určitou, zaměstnava…

Ukončení pracovního poměru

Ukončení zaměstnání s nárokem na důchod

10.5.2017 - Dobrý den, 15,4,2018 mám nárok na starobní důchod. Pracuji jako učitelka - …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď v období nemocenské

10.5.2017 - Zaměstnanec podává výpověď v době své dlouhodobé nemocenské. Jak má reagovat …

Ukončení pracovního poměru

Noční směna v den skončení pracovního poměru

5.5.2017 - Dobrý den, chtěl bych se optat, pracuji jako strojvedoucí ve společnosti …

Ukončení pracovního poměru

Pracovní neschopnost v době výpovědi zaměstnancem

5.5.2017 - Dobrý den ,chtěla bych se zeptat.V lednu k poslednímu jsem podala vypoved.Zamě…

Ukončení pracovního poměru

Nárok na výplatu bonusu při výpovědi

3.5.2017 - Dobrý den dala jsem dvouměsíční výpověď, v práci Teda končím koncem dubna …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení zaměstnání v souvislosti s pracovním prazem

3.5.2017 - prosim o radu"mam pracovni uraz po druhem prepadeni na benzinove stanici jako …

Ukončení pracovního poměru

Podání výpovědi během rodičovské dovolené

3.5.2017 - Dobrý den, mohu dát výpověď z důvodu péče o dítě i když jsem nyní na …

Ukončení pracovního poměru

Nemožnost vykonávat práci ze zdravotních důvodů

3.5.2017 - Mám smlouvu do konce roku(tuto smlouvu mi prodloužili v prosinci 2016 i když …

Ukončení pracovního poměru

Datum výpovědi ve zkušební době

3.5.2017 - Dobrý den, chci dát výpověď ve zkušební době s tím,že PP ukončím v pátek a v …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď pro změnu směnného provozu

28.4.2017 - Dobrý den. mám se vracet po mateřské do zaměstnání mám od roku 1992 smlouvu na …

Ukončení pracovního poměru

Sankce za okamžité ukončení pracovního poměru

28.4.2017 - Dobrý den mám takový dotaz jsem přes agenturu zaměstnána práv.poměr začal …

Ukončení pracovního poměru

Vrácení nedoručené písemné výpovědi

28.4.2017 - dne 20.3 jsem odeslal poštou doporučeně okamžité zrušení pracovního poměru dle …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď ze zdravotních důvodů

28.4.2017 - Může mé zaměstnavatel nařídit práci v obchodě, kde jsou 14hod.směny(ve stoje) i …

Ukončení pracovního poměru

Změna pracovní náplně

28.4.2017 - Dobrý den, jsem ve firmě necele 4 roky, smlouvu mám na dobu neurčitou a v ní …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení pracovního poměru kvůli stěhování

28.4.2017 - Dobrý den, chci ukončit pracovní poměr dohodou z důvodu stěhování, nemám …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď ve zkušební době bez udání důvodu

28.4.2017 - mela jsem nastoupit do podniku kde jsem absolvovala skoleni a hned tam …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď po pracovním úraze

28.4.2017 - Dobrý den,potřebuji poradit. V době od 1/2016 do 11/2016 jsem byla doma s …

Ukončení pracovního poměru

Propuštění pro nadbytečnost po navrácení z nemocenské

5.4.2017 - Dobrý den, jsem na nemocenské 4 měsíce a zaměstnavateli jsem oznámila že se …

Ukončení pracovního poměru

Propuštění ve zkušební době

5.4.2017 - Dobry den,chtěla bych se zeptat.Momentalně jsem na nemocenske,zaměstnavatel mě …

Ukončení pracovního poměru

Okamžité výpověď ze zdravotních důvodů

26.4.2017 - Jako invalidní důchodce jsem nastoupil cca.před 7 lety k bezpečnostní agentuře,…

Ukončení pracovního poměru

Výpověď po zkušební době

24.3.2017 - Pracují jako strážný a mám dotaz:Jak je to s výpovědí když skončí zakázka ze …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď po návratu z nemocenské

19.4.2017 - Prosím o radu.V září jsem nastoupila do zaměstnání jako asistentka v MŠ, …

Ukončení pracovního poměru

Podání výpovědi v době trvání nemocenské

19.4.2017 - DOBRÝ DEN MAM DOTAZ.JSEM NA NEMOCENSKE OD 20.3 2017 A CHTEL BYCH PODAT …

Ukončení pracovního poměru

Neoprávněné nucení k podepsání dohody

28.4.2017 - Dobrý den, může mě zaměstnavatel nutit, abych dal výpověď dohodou ? Já trvám …

Ukončení pracovního poměru

Hodinové zrušení pracovního poměru

19.4.2017 - Dobrý den.Nelíbí se mi chování ze strany zaměstnavatele a chci ukončit pracovní …

Ukončení pracovního poměru

Neprodloužení doby určité pro nemoc

19.4.2017 - Dobry den jsem invalidni v 1.stupnu,pracuji jako strazna od lonskeho dubna,tent…

Ukončení pracovního poměru

Ukončení pracovního poměru v období nemocenské

19.4.2017 - Dobrý den, V zaměstnání jsem měl jsem měl sjednaný pracovní poměr na dobu …

Ukončení pracovního poměru

Okamžitá výpověď kvůli zdravotnímu stavu

5.4.2017 - Dobrý den, ráda bych se zeptala na okamžitou výpověď ze strany zaměstnance.Jse…

Ukončení pracovního poměru

Nařízení dvanáctihodinových směn

5.4.2017 - potřebuji poradit,pracuji ve firmě na 8hodin, jsem sama s dvěma dětmi,práce mi …

Ukončení pracovního poměru

Odstupné při ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

5.4.2017 - mám nárok na odstupné,při ukončeni pracovniho poměru ze zdravotnich duvodu? …

Ukončení pracovního poměru

Ochranná lhůta po výpovědi v období nemocenské

5.4.2017 - Dobrý den, dostala jsem výpověď ve zkušební době. Po podepsání dohody se mi …

Ukončení pracovního poměru

Neoprávněný výpověď v době pracovní neschpnosti

5.4.2017 - DOBRÝ DEN.STAL SE MI PRACOVNÍ ÚRAZ ZAVINĚNÝ DRUHOU OSOBOU.JSEM V PRACOVNÍ …

Ukončení pracovního poměru

Rozvázání PP a odstupné při pracovní neschopnosti

31.3.2017 - Dobrý den, je mi 61 let a v roce 2014 jsem nastoupil do prac. poměru na dobu …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení PP s okamžitou platností v době nemocenské

31.3.2017 - Dobrý den nastoupila jsem 2.1. 17 do práce,od 11.1. jsem v PN,zaměstnavatel mě …

Ukončení pracovního poměru

Možnost změny výpovědi na dohodu

31.3.2017 - Dobrý den, mám dotaz, podala jsem výpověď ke dni, jde výpověď změnit na …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď daná zaměstnancem v pracovní neschopnosti

31.3.2017 - Dobrý večer,jsem v pracovní neschopnosti od 21.2 ,2017 , k 28. 2. jsem dala v …

Ukončení pracovního poměru

Vrácení pracovních oděvů po skončení PP

31.3.2017 - Dobry den, po skonceni pracovniho pomeru po me chce zamestnavatel vsechny …

Ukončení pracovního poměru

Neoprávněná výpověď v období nemocenské

31.3.2017 - Dobrý den,od 1.1.2017 jsem nastoupila do zaměstnání s 3 měsíční zkušební dobou …

Ukončení pracovního poměru

Termín ukončení pracovního poměru dohodou

31.3.2017 - Dobrý den, mám na Vás pracovně-právní dotaz. Minulý rok v červnu jsem …

Ukončení pracovního poměru

Zaměstnavatel nechce přistoupit na dohodu

31.3.2017 - Dobrý den, můj zaměstnavatel nechce přistoupit na výpověď dohodou k 31.3.2017. …

Ukončení pracovního poměru

Neoprávněné požadování částky z insolvence

31.3.2017 - Dobrý den,můj zaměstnavatel my ztrhava z výplaty částku na insolventní …

Ukončení pracovního poměru

Zaměstnavatel nutí ukončení PP dohodou

31.3.2017 - Dobrý den dnes jsem dostala od zaměstnavatele dohodu o ukončení pracovního …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď v období nemocenské v případě německé smlouvy

31.3.2017 - Dobrý den. Pracoval jsem v Německu na německou smlouvu od 1.10.2015 (smlouva na …

Ukončení pracovního poměru

Propuštění v období nemocenské ve zkušební době

20.3.2017 - Dobry den . Chtel bych se zeptat . Mam smlouvu na dobu urcitou se zkusebni …

Ukončení pracovního poměru

Okažmitá výpověd daná zaměstnancem

20.3.2017 - Dobrý den mám stejný dotaz a to výpověd z mé strany daná zaměstnavateli a to …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení PP dohodou v období nemocenské

20.3.2017 - Dobrý den, zaměstnanec na HPP (není ve zkušební době) je na neschopence od …

Ukončení pracovního poměru

Zrušení pracovního místa v období nemocenské

20.3.2017 - Dobrý den . Od 4.1.2016 jsem byl na neschopence pro nemoc z povolání která už …

Ukončení pracovního poměru

Neoprávněná výpověď pro nadbytečnost

20.3.2017 - Dobrý den,chci se zeptat,11.3.2016 se mi stal pracovní úraz,který vyšetřili a …

Ukončení pracovního poměru

Nárok na podporu v nezaměstnanosti

28.2.2017 - Dobrý den, 28.2.2017 mi končí zkušební doba v zaměstnání. Zaměstnavatel mi dá …

Ukončení pracovního poměru

Propuštění z nadbytečnosti

28.2.2017 - Dobrý den,zaměstnavatel mi oznámil že mě propustí z nadbytecnosti po neschodach …

Ukončení pracovního poměru

Změna adresy zaměstnavatele

28.2.2017 - Dobrý den, na konci měsíce bych měla nastoupit po rodičovské dovolené do …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď z důvodů opakované dlouhodobé neschopnosti

28.2.2017 - Dobrý den, v roce 2015 jsem byla v neschopnosti od 4.3. do poloviny listopadu …

Ukončení pracovního poměru

Zrušení pracovního poměru ve zkušební době

28.2.2017 - Dobrý den, mám k vám dotaz, v patek 17.2.17 jsem byla v zaměšstnání před …

Ukončení pracovního poměru

Prodloužení zkušební doby pro nemocenskou

28.2.2017 - Dobrý den, jsem ve zkušební době, ktera konci 2/2017, ,zaroven taky na …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení PP na dobu určitou

8.3.2017 - Dobrý den, po uplynutí mateřské dovolené se vrací zaměstnankyně, druhá měla …

Ukončení pracovního poměru

Nečekaná okamžitá výpověď

3.3.2017 - Dobry vecer,dnes jsem mela od18.hod nastoupit dvanacti hodinovou smenu ale …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď kvůli častému onemocnění dítěte

3.3.2017 - Muze me zamestnavatel dat vypived,kdyz man casto nemocne dite??Nebo kdyz …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď ve zkušební době po nástupu na nemocenskou

17.3.2017 - Dobrý den, známý nastoupil přes agenturu do zaměstnání 15.12.2016. Minulý …

Ukončení pracovního poměru

Pracovní neschopnost ve výpovědní lhůtě

16.3.2017 - Dobrý den, manžel je již 2 měsíce v prac. neschopnosti a hledá se za něj …

Ukončení pracovního poměru

Nepřevzetí výpovědi

16.3.2017 - výpověď podaná zaměstnancem, počítání doby poslání přes POŠTU (uložení-nepřevze…

Ukončení pracovního poměru

Rozvázaní pracovního poměru při době neurčité

16.3.2017 - Výpověď z pracovního poměru. Dobrý den, potřebuji ukončit pracovní poměr se …

Ukončení pracovního poměru

Neoprávněné propuštění bez odstupného

16.3.2017 - V minulosti jsem byl pracovníkem u CELNI SPRAVY, byl jsem přeložen prý v …

Ukončení pracovního poměru

Odstupné při zrušení pracoviště

23.2.2017 - dobry den chtěla bych se zeptat mam smlouvu na dobu neurčitou. Zamestnavatel mi …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení PP v období nemocenské

23.2.2017 - Dobrý den,podala jsem výpověd a už mi uběhla dvouměsiční doba ale jsem na …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď zaměstnancem ve zkušební lhůtě

16.2.2017 - Dobrý den, jsem ve zkušební době,když podávám výpověd k určitému datu musím ten …

Ukončení pracovního poměru

Nárok na bonus za hospodářský rok

16.2.2017 - Dobrý den. Pracuji jako operátor ve výrobě asi 8 let. Lékař mi diagnostikoval …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení PP okamžitou výpovědí ze strany zaměstnance

16.2.2017 - Dobrýden, vzhledem k tomu, že memu synovi zamestavatel nezaplatil radne vyplaty …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď zaměstnancem v době nemocenské

16.2.2017 - Dobrý den , jsem pracující důchodce a jsem na neschopenka již bez nároku na …

Ukončení pracovního poměru

Nárok na nemocenskou po ukončení PP

16.2.2017 - Jsem vyřazena z evidence ÚP z důvodu odmítnutí zaměstnání.Nyní jsem nemocná.Mám …

Ukončení pracovního poměru

Zaslání výpovědi emailem

10.2.2017 - Dobrý den, ráda bych zjistila, zda je možné, v případě několikatýdenní …

Ukončení pracovního poměru

Způsob ukončení PP

10.2.2017 - Dobrý den, od roku 2001 pracuji v nejmenované firmě jako telefonní bankéřka. …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď zaměstnance v pracovní neschopnosti

10.2.2017 - Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat jestli můžu dát výpověď když jsem v …

Ukončení pracovního poměru

Neoprávněná výpověď kvůli pracovním výsledkům

10.2.2017 - Dobrý den, chtela jsem se zeptat, jsem vyučena v oboru dámská krejčová 3.letý …

Ukončení pracovního poměru

Nutnost ukončení PP

9.2.2017 - Dobrý den,mám dotaz,ve firmě pracují 22 let.Smlouva na směny a dobu neurčitou.P…

Ukončení pracovního poměru

Ukončení PP v době trvání pracovní neschopnosti

8.2.2017 - Dobrý den,jsem v dlouhodobé prac.neschopnosti ,/od 12.4.2016/.Podala jsem …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď daná zaměstnancem v době pracovní neschopnosti

8.2.2017 - Dobrý den sem na neschopenky a chci dát výpověď můžu ji podat v průběhu …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení pracovního poměru u nemoci z povolání

8.2.2017 - Dobrý den,prosím o odpověd na můj dotaz.Mám neschopenku už 10měsíců a podle …

Ukončení pracovního poměru

Platnost okamžitého zrušení PP při nedodání do vlastních rukou

8.2.2017 - Dobrý den, pracuji jako prodavačka v obchodě s potravinami, kde jsem na směně …

Ukončení pracovního poměru

Způsob podání výpovědi z PP

7.2.2017 - Dobrý den. 16.3. 2017 mám nastoupit do zaměstnání po ukončené souběžné 6ti leté …

Ukončení pracovního poměru

Doba trvání PP u doby určité

7.2.2017 - Dobrý den Mám smlouvu na dobu určitou do 31.12.2016.Dne 14.11.2016 jsem …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení pracovního poměru sjednaného na dobu určitou

30.1.2017 - Dobrý den, chci se zeptat zda musím zaměstnavateli dávat výpověď nebo můžu …

Ukončení pracovního poměru

Odmítnutí výpovědi zaměstnavatelem

30.1.2017 - Dobrý den, dne 28.12.2016 jsem osobně donesla zaměstnavateli výpověď z …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

30.1.2017 - Dobrý den,když chci skončit ve firmě ze zdravotních důvodů,mám doklad od …

Ukončení pracovního poměru

30.1.2017 - Dobrý den ze strany zaměstnavatele mě chce dát výpověď a ušít boudu s A a …

Ukončení pracovního poměru

Rozvázání PP při nemocenské

30.1.2017 - Dobry den,mam dotaz,chtela bych ukoncit prac.pomer dohodou se zamestnavatelem,j…

Ukončení pracovního poměru

Ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

30.1.2017 - Dobrý den,chtěl bych se zeptat,když chci skončit u firmy a nechce mě pustit po …

Ukončení pracovního poměru

Nárok na vyplacení prémií při dohodě

30.1.2017 - Dobry den, Ukoncil jsem HPP dohodou.Nyni mi zamestnavatel nechce vyplatit …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení PP u společnosti v konkursu

9.2.2017 - Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, nyní jsem na rodičovské dovolená, která mi …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď zaměstnavatelem během nemoci

9.2.2017 - dobry den ke konci roku mi skoncila nemocenska ,,a jsem v marodním stavu …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď z důvodu péči o dítě

30.1.2017 - Dobrý den, 3. 2. 2016 mě zkončila rodičovská dovolená, ale dohodla jsem se se …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení pracovního poměru v pracovní neschopnosti

27.1.2017 - Dobrý den, je mi 55 let, jsem skoro rok na PN, byl mi přiznán ID 1.st. Jakým …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď z důvodu stěhování

27.1.2017 - Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda mohu okamžitě ukončit pracovní poměr,z …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď dohodou u pracovního úrazu

11.1.2017 - Chci se zeptat.Mam po pracovnim urazu nasledky,smluvni lekarka meho zamestnavat…

Ukončení pracovního poměru

Výpověď dohodou z osobních důvodů

27.1.2017 - Dobrý den,podala jsem výpověď dohodou,odmítají mě pustit i když jsem podala …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď po zkušební době zaměstnancem

11.1.2017 - dobrý den, skončila mě 3 měsíční doba nástupu, ale 4 měsíc jsem si našla jinou …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení pracovního poměru při době určité

11.1.2017 - Dobrý den, mám prac.smlouvu na dobu určitou, která mi končí v únoru 2017 a …

Ukončení pracovního poměru

Okamžitá výpověď z důvodu nevyplacení přesčasů

10.1.2017 - Dobrý den,chci se zeptat jak mám postupovat v mém případě? 2.prosince 2016 jsem …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď z důvodu návratu bývalého zaměstnce

10.1.2017 - jsem týden po zkušební dobe a zamestnavatel mi oznámil ze mam výpověd protoze …

Ukončení pracovního poměru

Nemocenská a výpověď při práci v Německu

13.1.2017 - prosím mám dotaz,syn pracuje"neboli pracoval" pod agenturou v německu 13.12.201…

Ukončení pracovního poměru

Nesouhlas s prodloužením pracovního poměru

13.1.2017 - Dobrý den, jsem zaměstnán na dobu určitou po 3M zkušební době. KOnčí mi 31.12. …

Ukončení pracovního poměru

Hodinová výpověď z důvodu stěhování

5.1.2017 - Prosim o radu mužů dat hodinovou výpověď z důvodu stěhování ze svého města ke …

Ukončení pracovního poměru

Nemocenská při ukončení pracovního poměru

13.1.2017 - Dobrý den, 31.10.2016 mě končil pracovní poměr pro nadbytečnost a ten den …

Nemocenská Ukončení pracovního poměru

Vyplácení nemocenské po skončení pracovního poměru

13.1.2017 - Dobrý den, podal jsem výpověď a pracovní poměr mě končí k 31.12.2016. V …

Nemocenská Ukončení pracovního poměru

Následné možnosti po skončení doby určité

5.1.2017 - Dobrý den , před několika dny jsem podepsala pracovní smlouvu na dobu určitou.P…

Ukončení pracovního poměru

Ukončení bez výpovědní doby

5.1.2017 - Dobrý den, dávám výpověď z důvodu péče o osobu blízkou.Vím,že záleží na …

Ukončení pracovního poměru

Nemocenská po výpovědi

20.12.2016 - Dobrý den chtěla jsem se zeptat dne 30.11.2016.jsem dostala od zaměstnavatele …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď ze strany zaměstnance a odstupné

27.12.2016 - Dobrý den. Pracuji ve firmě asi 28 let.Tento rok mi zjistili vyhřez ploténky.O…

Ukončení pracovního poměru

Pracovní poměr na dobu určitou

27.12.2016 - Moje manželka , která je již cca 14let zaměstnána , obdrží pouze Smlouvu na …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď při rodičovské

27.12.2016 - Dobrý den,nevím jak vyřešit mou situaci.Jsem na rodičovské dovolené.Stále jsem …

Ukončení pracovního poměru

Skončení pracovního poměru hned

19.12.2016 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat, pokud podám výpoved i s lekařskou zprávou o …

Ukončení pracovního poměru

Vyřazení z registrace na úřad práce

16.12.2016 - dobry den , prosím o radu. v minulosti jsem dala výpověď ve zkušební době ,... …

Ukončení pracovního poměru

Podmínky nároku na podporu v nezaměstnanosti

8.12.2016 - Dobrý den, v období březen-květen 2016 jsem byla evidovaná na úřadu práce, …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení pracovního poměru kvůli zdravotnímu stavu

25.11.2016 - Dobrý den, v září 2015 jsem měla pracovní úraz, uklouznutí na mokré podlaze, …

Ukončení pracovního poměru

Okamžitá výpověď, když zaměstnavatel neplatí

10.11.2016 - Dobrý den, Pracuji ve firmě, která dlouhodobě neplatí včas výplatu. Dnes je …

Ukončení pracovního poměru

Nemocenská a dovolená ve výpovědní době

17.10.2016 - Dobrý den, k 30. 9. 2016 byla podána výpověď ze strany zaměstnance s dvouměsíčn…

Ukončení pracovního poměru

Dlouhodobé pozbytí zdravotní způsobilosti

8.11.2016 - Dobrý den, pracuji jako skladník, operátor v jedné firmě na 12 hod.směn. Byla …

Ukončení pracovního poměru

Ukončení pracovního poměru k určitému datu

8.11.2016 - Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o radu. Jsem na rodičovské dovolené, končí …

Ukončení pracovního poměru

Dohodu z důvodu nadbytečnosti

17.10.2016 - Dobrý den, ve firmě pracuji 16 let...v současné době je na tom firma údajně …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď na hodinu ze strany zaměstnance

27.9.2016 - dobrý den. měl bych dotaz na výpověď da říct na hodinu ale ze strany zaměstnan…

Ukončení pracovního poměru

Hodinovou výpověď v době nemocenské

8.11.2016 - Dobrý den, je možné podat hodinovou výpověď v době nemocenské, která je dostána …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď z důvodu nevyplacení mzdy

8.11.2016 - Dobrý den, Zaměstnavatel nám v srpnu nevyplatil červencovou mzdu a od 16. 9. …

Ukončení pracovního poměru

Okamžité ukončení pracovního poměru dle § 56

8.9.2016 - Dobrý den, měla bych takovýto dotaz... Dne 19.7.2016 jsem ukončila pracovní …

Ukončení pracovního poměru

Zaměstnavatel odmítá převzít auto

8.9.2016 - Dobrý den, chci se zeptat na takovou zapeklitou otázku. Končí mi smlouva v …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď daná zaměstnancem

31.10.2016 - Dobrý večer, mám práci na dobu určitou 3 roky. V září to bude rok, co u této …

Ukončení pracovního poměru

Okamžitá výpověď pro neplacení mzdy

12.8.2016 - Dobrý den jak mám postupovat když zaměstnavatel nám neplatí mzdu včas a je po …

Ukončení pracovního poměru

Kdy mě mohou vyhodit?

11.8.2016 - Dobrý den, jsem po zkušebce asi týden, mám pracovní smlouvu do kvetna 2017 a …

Ukončení pracovního poměru

Hodinová výpověď

27.7.2016 - prosím o radu: chci odejít ze zaměstnání hodinovou výpovědí. Důvod: léčím se …

Ukončení pracovního poměru

Nemocenská ve výpovědní lhůtě

27.7.2016 - Dobrý den, mám smlouvu na dobu neurčitou, chtěla bych podat výpověď na konci …

Ukončení pracovního poměru

Zaměstnavatel pro mě nemá práci

27.7.2016 - Dobrý den.Po dlohodobé PN a přiznáni ID 1.st mám nastoupit zpět do prace, a byt …

Ukončení pracovního poměru

Dvouměsíční výpovědní doba

27.7.2016 - Dobrý den,mám uznanou nemoc z povolání již 9 let a v nynějším zaměstnání budu …

Ukončení pracovního poměru

Proplacení výpovědní doby

23.8.2016 - Podal jsem výpověď po 1 roku a 9 měsících v zaměstnání, mám nárok na 2 měsíce …

Ukončení pracovního poměru

Podpora v nezaměstnanosti

15.7.2016 - Dobrý den, poprosila bych poradit. Jsem evidována na úp. V dubnu jsem dostala …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď a celozávodní dovolená

15.7.2016 - Dobrý den, podala jsem výpověď ze zaměstnání s výpovědní lhůtou 2 měsíce. Naše …

Ukončení pracovního poměru

Výpověď ze strany zaměstnance

12.5.2016 - Dobrý den,jsem 14let zaměstnána u firmy na 3-směnný provoz.Své povinnosti jsem …

Ukončení pracovního poměru

Nárok na odstupné. Dohoda nebo výpověď?

3.5.2016 - Dobrý den, od 1. 2. 2015 pracuji v jedné nejmenované firmě. Rok jsem byla …

Ukončení pracovního poměru