Pracovněprávní nároky: Rozdíl v druzích výpovědí

Ukončení pracovního poměru

Dobrý den, Včera dne 28.11.2018 podala přítelkyně výpověď ve zkušební době. Dnes 29.11.2018 jí byl zaslán zápočtový list kde stojí, že dostala výpověď od zaměstnavatele. Rád bych se tedy zeptal, jestli je v tom nějaký zásadní rozdíl.?

Dobrý den,

fakt, že v zápočtovém listu je chybně napsáno, že byla výpověď dána zaměstnavatelem, v tomto případě nic neznamená. Pracovní poměr byl zrušen ve zkušební době zaměstnankyní, což dokládá samotná výpověď.