Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Krácené bolestné plnění

17.12.2018 - Krácení bolestného Dobrý den, můj výborný kamarád utrpěl pracovní úraz s …

Pracovní úraz

Manžel nedostal jiné náhrady

14.12.2018 - Dobrý den, manžel utrpěl pracovní úraz (zhmoždění kolene), od 1.11.2018 byl v …

Pracovní úraz

Nárok na odškodnění od firmy

10.12.2018 - Dobrý den, jsem OSVČ, při výkonu práce mně byl způsoben úraz ne moji vinou. …

Odškodnění za úraz Pracovní úraz

Nevyplacené bolestné

7.12.2018 - Dobry den, syn mel 18.10/pracovni uraz. Malicek leve ruky. Ma ho zlomeny a byl …

Spor se zaměstnavatelem Pracovní úraz

12ti měsíční odstupné

4.12.2018 - Dobrý den. Koncem ledna jsem utrpěl pracovní úraz, nemocenska od 2/2018, v …

Ukončení pracovního poměru Pracovní úraz

Vyplacení po pracovním úrazu

30.11.2018 - Dobry den. Chtel bych se zeptat jestli mi pri pracovnim urazu bude vyplacen …

Pracovní úraz Ostatní

Nárok na odškodné i po podání výpovědi?

29.11.2018 - Dobrý den, v říjnu jsem měl pracovní úraz (uklouzl jsem v pracovní obuvy, …

Pracovní úraz Ukončení pracovního poměru

Nárok na odškodnění při pracovním úrazu

20.11.2018 - Dobrý den, Již 3. Rokem pracuji jako brigádník v servisu na nákladní vozidla. …

Pracovní úraz

Bolestné a ztráta výdělku

15.11.2018 - Dobrý den Stal se mi pracovni uraz Chci se zeptat jestli mám nárok na …

Pracovní úraz Odškodnění za úraz

Náhrada mzdy po skončení pracovní smlouvy

14.11.2018 - Dobrý den. Chci se zeptat jestli je mi zaměstnavatel povinen proplácet náhradu …

Pracovní úraz

Pracovní úraz v Rakousku

1.11.2018 - Dobry vecer v utery 30.10 kolem 13te hod se mi stal v rakousku prac uraz. …

Pracovní úraz

Krácení pracovního úrazu zaměstnavatelem

29.10.2018 - Dobrý den, můj dotaz se týká krácení o 20% prac.úrazu zaměstnavatelem. Prac …

Pracovní úraz

Byl jsem napaden, na co mám nárok?

25.10.2018 - Dobrý večer , pracuji jako Asistent Prevence Kriminality , a byl jsem napaden …

Odškodnění za úraz Pracovní úraz

Zaměstnavatel odmítá pracovní úraz

23.10.2018 - Dobrý den! Jsem již ve starobním důchodu a jsem zaměstnán na dohodu o vykonané …

Pracovní úraz

nárok na rentu při smrtelné nehodě manžela v zaměstnání

19.10.2018 - Dobrý den, u zaměstnavatele došlo ke smrtelnému úrazu zaměstnance. Je zaměstnav…

Pracovní úraz Ostatní

Lhůta pro vyplacení bolestného

11.10.2018 - Dobrý den, maminka si začátkem září 2017 zlomila v práci nohu, byl jí uznán …

Bolestné Pracovní úraz

Valorizace renty

10.10.2018 - Dobrý den. Pobirám rentu za nemoc z povolání, syndrom karpálního tunelu už tomu …

Pracovní úraz Nemoc z povolání Trvalé následky

Pracovní úraz bez vyplnění protokolu

10.10.2018 - Dobry den. Mela jsem v praci uraz. Byla jsem na Pn 7dní. Siti hlavy atd. Nemela …

Odškodnění za úraz Odškodnění Pracovní úraz

Výše výplaty pracovního úrazu

13.7.2018 - Dobrý den, prosim o radu,nemůžu se dopátrat informací ohledně výplaty …

Pracovní úraz OSSZ

Obvodní lékař v neschopence neuvedl pracovní úraz

10.7.2018 - Mela jsem pracovni uraz rizla jsemse do prstu 3stehy 14dni neschopenku ..muj …

Pracovní úraz Lékař

Vedoucí neprovedl zápis o pracovním úrazu

10.7.2018 - Dobrý večer, udelal jsem si pracovni úraz a nahlasil jsem to ihned v práci,ale …

Pracovní úraz

1bod za pracovní úraz

8.7.2018 - dobry den,chtela bych se zeptat,kolik je za 1bod za pracovni uraz u kooperativy…

Bolestné Pracovní úraz

Komplikace s uznáním pracovního úrazu

2.7.2018 - Dobrý den,prosím o radu či názor,který se týká pracovního úrazu.V srpnu 2017 …

Pracovní úraz Pracovní neschopnost

Nesprávné postupování při pracovním úrazu

28.6.2018 - Dobrý den. Prosím o pomoc při přesné drfinici pracovního ůrazu, který se mi …

Pracovní úraz

Pracovní úraz ve zkušební době

22.6.2018 - Dobrý den, prosím vás, chci se zeptat, jak postupovat. Pracovala jsem jako …

Pracovní úraz Zkušební lhůta

Odpracování jen několika dní v měsíci kvůli pracovnímu úrazu

22.6.2018 - Dobrý deň, čítala som veľa článkov no stále som si nie istá ako by som mala …

Pracovní úraz Nemocenská

Krácení odškodného za pracovní úraz z důvodu porušení bezpečnosti práce zaměstnancem

14.6.2018 - Jeden dotaz, pracovník neměl OOPP vlezl na štafle a spadl ze štaflí. Porušil …

Pracovní úraz Odškodnění za úraz

Posouzení trvalých následků po pracovním úrazu

13.6.2018 - Měla jsem prac. úraz v r.2015 ,od té doby mám hrozné bolesti zad,pracovně mne …

Pracovní úraz Trvalé následky

Náhrada za doživotní následek pracovního úrazu

13.6.2018 - Podnik mě vyplácí již 35 let náhradu za doživotní následek prac.urazu. Múj …

Pracovní úraz

Nárok na bolestné za pracovní úraz OSVČ

13.6.2018 - Dobrý den, jsem OSVČ a měl jsem pracovní úraz, chci se zeptat, zda mám …

Pracovní úraz OSVČ

Dorovnání mzdy po pracovním úrazu

7.6.2018 - Dobrý den mam dotaz když mam pracovní úraz tak mam nárok na 100% ,ale …

Pracovní úraz Mzda

Nenahlášený pracovní úraz se svědky

7.6.2018 - Dobrý den, v práci jsem si popálila zápěstí od slitiny, bohužel jsem si to …

Pracovní úraz

Sražení kolegy vysokozdvižným vozíkem

28.5.2018 - Dobry den pracuju jako skladnik v jedny logisticke firme pred 2 tydny sem …

Pracovní úraz

Odstupné při končení zaměstnavatele a pracovní úraz

24.5.2018 - Dobrý den, je to přesně rok co jsem v pracovním poměru u jedné firmy, ale právě …

Nárok na odstupné Odstupné Pracovní úraz

Jak dlouho trvá vyplacení bolestného

22.5.2018 - Dobrý den,byl jsem asi 3/4 roku na nemocenské mám pracovní úraz poranil jsem …

Bolestné Pracovní úraz

Nemocenská z důvodu pracovního úrazu a navýšení mzdy

22.5.2018 - Přeji hezký, slunný den. Obracím se na Vás s malým problémem.... :) V …

Nemocenská Pracovní úraz Mzda

Nárokování souvislostí mezi pracovními úrazy

14.5.2018 - Dobrý den, 22 let pracuji u jedné firmy jako řidič kamionu.V roce 2004 se mě …

Pracovní úraz

Výpočet náhrady za pracovní úraz

9.5.2018 - Dobry den,měla jsem před třemi týdny pracovni uraz, čekají mě rehabilitace a …

Pracovní úraz

Zhoršení stavu po pracovním úrazu

6.5.2018 - V roce 2010 se Mistral úraz kolene. Do roku 2013 se stav zhoršil a byla nutná …

Pracovní úraz

Několik zdravotních problémů nárok na odškodné

3.5.2018 - Dobrý den, dne 1.8 2016 jsem nastoupila do nového zaměstnání. Pracovní smlouvu …

Odškodnění za úraz Pracovní úraz

Nárok na odškodné při pracovním úrazu

1.5.2018 - Dobrý den.Chtěl jsem se zeptat,syn měl v listopadu 2017 pracovní úraz.V práci …

Pracovní úraz

Úraz při odchodu z práce

18.4.2018 - Dobrý den,včera jsem při odchodu z práce spadla na mokrých schodech ( schody se …

Pracovní úraz

Jak postupovat při pracovním úrazu

17.4.2018 - Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jak mám uplatňovat u zaměstnavatele nárok na …

Pracovní úraz

Pracovní úraz způsobený v zahraničí

17.4.2018 - Dobrý den, Dne 2.4.2018 jsem byl pracovně v Belgii, kde jsem pro českou firmu …

Pracovní úraz

Nalomená pažní kost z důvodu štosování palet

16.4.2018 - dobrý den, v pondělí jsem v práci jsem štosovala palety. Druhý den mně začala …

Pracovní úraz

Pracovní úraz v zahraničí a nárok na diety

12.4.2018 - Dobrý den. Mėl jsem pracovní úraz v zahraničí. Byl jsem tam 5 dní hospitalizová…

Pracovní úraz

Ochranná lhůta u pracovního úrazu ve zkušební době

12.4.2018 - Dobry den,po 14 dnech v prac.poměru jsem si způsobila pracovni úraz a po 5 …

Pracovní úraz Zkušební lhůta

Odškodnění za trvalé následky u pracovního úrazu

12.4.2018 - Před rokem jsem měla pracovní úraz prudký pád na záda a rozbitá hlava.Neschopno…

Pracovní úraz Odškodnění

Nárok na finanční odškodnění u pracovního úrazu

12.4.2018 - Dobrý den, měla bych dotaz. Od konce ledna tohoto roku mam pracovní úraz. …

Pracovní úraz Odškodnění

Nárok na dorovnání mzdy kvůli pracovnímu úrazu

12.4.2018 - Dobry den, v listopadu 2014 se mi stal prac.uraz, léčba byla konzervativní, v …

Pracovní úraz Mzda

Pracovní úraz, uplatnění škody u své pojišťovny

9.4.2018 - Dobrý den chtěl bych se zeptat na par věci . Stal se mi pracovní úraz a ten …

Pracovní úraz

Pracovní úraz ve zkušební době

9.4.2018 - Dobry den Ve zkuseb.dobe se mi stal pr.uraz-poraneni slachy palec leva ruka. V …

Pracovní úraz Zkušební lhůta

Hodnota bodu v penezích

8.4.2018 - Prosim,jaka je hodnota bobu v penezich pri odskodneni za trvale nasledky po …

Pracovní úraz Bodové ohodnocení

Ukončení pracovního poměru kvůli pracovnímu úrazu

6.4.2018 - Dory den, prosim o radu, jak mám postupovat,když musím ukončit prac poměr z …

Pracovní úraz

Pracovní úraz při práci z domu

6.4.2018 - Dobrý den.Potřebovala bych radu.Vpráci jsem ne tak docela svojí vinou vyrobila …

Pracovní úraz

Absence výplaty po pracovním úraze

6.4.2018 - Dobrý den ,chtěla bych se zeptat ,přítel marodil od 24.1.2018 (pracovní úraz) …

Pracovní úraz

Pracovní úraz, zhoršení zdravotního stavu

6.4.2018 - Dobrý den,chtěl jsem se zeptat,měl jsem pracovní úraz,bolestné i ztížení …

Pracovní úraz

Protokol o úrazu nebyl sepsán

6.4.2018 - Dobrý den. Dne 15 3.2018 (čtvrtek) jsem se při otáčení na kolečkové židli, …

Pracovní úraz

Pracovní úraz a trvalé životní odškodnění

6.4.2018 - Dobrý den,měla jsem pracovní uraz,co mohu požadovat od zaměstnavatele,pracovní …

Pracovní úraz Odškodnění

Zánět v oku jako pracovní úraz

27.3.2018 - Dobrý den, v pátek 16.3. mě spadlo v práci něco do oka ( dělám ve vnitřním …

Pracovní úraz

Nahlášení zaměstnavateli prodloužení podpůrčí doby

27.3.2018 - Dobrý den.Jsem po pracovním úrazu a zaměstnavatel mi každý měsíc doplácí ztrátu …

Pracovní úraz

Zpětné uznání pracovního úrazu

27.3.2018 - Dobrý den, udělal jsem si v práci pracovní úraz, bylo to před půlrokem a …

Pracovní úraz

Pracovní úraz a uplatnění nároku

27.3.2018 - Dobry den mel jsem pracovni uraz utrhl jsem si slachu na maliku mel jsem to …

Pracovní úraz

Krácení odškodného za pracovní úraz

13.3.2018 - Dobrý den chci se zeptat zda mi bude krácen pracovní úraz.Ve středu jsem se v …

Pracovní úraz

Pracovní úraz a minimální mzda

13.3.2018 - Dobrý den, je mi asi 6 let vyplácena renta z důvodu pracovního úrazu. Každý rok …

Minimální mzda Pracovní úraz

Pracovní úraz a nemocenská

13.3.2018 - Dobrý den, prosím o radu k věci" pracovní úraz" hradí zaměstnavatel i první tři …

Pracovní úraz Nemocenská

Lékař mi nevěří pracovní úraz

6.3.2018 - Dobry den v praci pri zvedani tezkeho bremene mi luplo u kostrce . Boli me z …

Pracovní úraz

Nevyplacené celé odškodné za pracovní úraz

5.3.2018 - Dobrý den, chtěl bych se Vás optat, : Zaměstnavatel mě vyplatil za pracovní …

Pracovní úraz

Nahlášení pracovního úrazu

5.3.2018 - Dobrý den, přítel automechanik v pátek 23.2 při plnění pracovních úkonů utrpěl …

Pracovní úraz

Kdo platí odškodnění za pracovní úraz

22.2.2018 - Dobrý den,chci se zeptat,měl jsem pracovní úraz a účetní (paní spolumajitelka) …

Pracovní úraz

Neuznání pracovního úrazu zaměstnavatelem

8.2.2018 - Dobrý den,v práci jsem si na nerovné podlaze zvrtl kotník,nevypadalo to nějak …

Pracovní úraz

Zpětné uznání pracovního úrazu

7.12.2017 - Dobry den,před asi 3-4 roky jsem v praci mela uraz odrazil se disk od země a …

Pracovní úraz

Odškodnění za pracovní úraz

24.11.2017 - Dobry den chci se zeptat, Mel sem pracovni uraz plotenek a operaci . Diagnoza …

Pracovní úraz

Pracovní úraz v lázních

24.11.2017 - Dobrý den, zaměstnavatelem jsem byl vyslán na Lázeňský rehabilitační pobyt, …

Pracovní úraz

Nezapsání pracovního úrazu

24.11.2017 - Dobrý den, před pěti dny jsem si v práci poranila rameno. Svědci byli mí …

Pracovní úraz

Zpětné uznání pracovního úrazu

24.11.2017 - Dobry den pred rokem v praci sem prekladal pacientku na operacny stul a seklo …

Pracovní úraz

Úraz při brigádě

24.11.2017 - Dobrý den, dcera si přivydělává ke studiu občasnými směnami v pohostinství …

Pracovní úraz

Pracovní úraz a krácení renty

23.11.2017 - Dobrý den,v roce 1998 jsem měl na šachtě pracovní úraz,byl jsem z dolu vyřazen …

Nárok na rentu Pracovní úraz

Pracovní úraz a neschopenka

23.11.2017 - Dobrý den, dne 2.10.2017 jsem v práci špatně šlápla a luplo mi v koleni, jela …

Pracovní úraz

Bolest zad z práce

22.11.2017 - Dobry den. Pracuji jako ridic tramvaje jiz 10 let. Za dobu co jezdim jsem na …

Nemoc z povolání Pracovní úraz

Zkušební lhůta a nemocenská

24.11.2017 - Dobrý den, zaměstnavatel se mnou ukončil pracovní poměr ve zkušební lhůtě. Než …

Pracovní úraz

Dovolená po pracovním úraze

4.8.2017 - Prosim o radu.Manzelovi se stal v 21.7 uraz posekal si prsty na sekacce.Doba …

Pracovní úraz

Neprodloužení vyplácení nemocenské

4.8.2017 - Měl jsem pracovní uraz,nemocenskou pobíraám už rok a ted mě sociálka neproudlou…

Pracovní úraz

Nároky v neschopnosti pro pracovní úraz

27.7.2017 - Dobry den.dne 13.7.2017.se mi stal pracovní uraz,oparila jsem si ruku.po …

Pracovní úraz

Zpětné vymáhání doplatku

27.7.2017 - Dobrý den, v roce 2012 jsem utrpěla pracovní úraz, v roce 2014 jsem z důvodu …

Pracovní úraz

Nesouhlas s posudkem o bolestném

27.7.2017 - Dobrý den Vám přeji, obracím se na Vás s dotazem ohledně odškodnění za …

Pracovní úraz

Nároky při pracovním úrazu

27.7.2017 - Dobrý den, stal se mi pracovní úraz v pátek 7.7. 2017 nebylo to mojí vinou ale …

Pracovní úraz

Opětovné odškodnění za pracovní úraz

27.7.2017 - Bylo mi v loni vyplaceno odškodnění.ptam se na opětovne odškodnění společenskeh…

Pracovní úraz

Žádost o částeční invalidní důchod

20.7.2017 - Dobrý den,mám trvalé nsledky z pracovního urazu mohu žádat o částečný duchod …

Pracovní úraz

Nárokování bolestného

20.7.2017 - Dobrý den, Chtěl jsem se zeptat,kdy mám nárok na bolestné.Respektive kdy …

Pracovní úraz

Bodové hodnocení za pracovní úraz

16.7.2017 - zajímalo by mě bodové hodnocení dg S817 W5441 s délkou prac. neschopnosti od …

Pracovní úraz

Nárok na bolestné při skončení na dohodu

14.7.2017 - Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda když se zaměstnanci stane pracovní úraz …

Pracovní úraz

Řešení pracovního úrazu

14.7.2017 - Pracovní úraz při pádu na mokré podlaze. Dobrý den jsem samoživitelka a …

Pracovní úraz

Posudek o bolestném za pracovní úrazu

10.7.2017 - Dobrý den, V souvislosti s pracovním úrazem (který se mi stal před cca 8-mi …

Pracovní úraz

Uplatnění náhrady za ušlou mzdu

10.7.2017 - Dobrý den , pracovní úraz se mě stal 22.7.2016,pracovní smlouvu se zaměstnavat…

Pracovní úraz

Žádost o bolestné a ztrátu zisku

10.7.2017 - Dobrý den, 15. Května se mi stal pracovní úraz na školní praxi v podniku ve …

Pracovní úraz

Žádost o bolestné za pracovní úraz

7.7.2017 - Dobrý den, dne 18.3.2017 se mi během práce v zahraničí (montáže regálových …

Pracovní úraz

Nárok na podporu u zdravotních problémů

7.7.2017 - Dobrý den,na jakou výši podpory mám nárok, pokud jsem se zaměstnavatelem …

Pracovní úraz

Obnovení nemocenské

23.6.2017 - Po 7 mesici sem nastoupila do prace po poracovnim uraze.spadla sem se schodu …

Pracovní úraz

Postup při uznání pracovního úrazu

15.6.2017 - Dobrý den. Mám syndrom karpalniho tunelu obou hornich končetin, zánět šlach, …

Pracovní úraz

Neoprávněné krácení dovolené

14.6.2017 - Dobrý den. Zaměstnavatel mi začal bez upozornění krátit základní nárok na …

Pracovní úraz

Bodové ohodnocení pracovního úrazu

7.6.2017 - Dobrý den, prosím vás měl jsem pracovni úraz..diagnoza 8250 byla to komplikovan…

Pracovní úraz

Výše nemocenské a ohodnocení za pracovní úraz

6.6.2017 - dobrý den,mám pracovní uraz a diagnoza je.....abruptio malleoli medialis et …

Pracovní úraz

Rozdíl v ohodnocení pracovního úrazu

6.6.2017 - Dobry den. V r.2016 jsem měl prac.uraz od13.11.2016 doba leceni do 22.2.2017 …

Pracovní úraz

Trvalé následky za pracovní úraz

7.6.2017 - Dobrý den,v roce 2015 jsem měla prác.úraz a stále mám problém s nohou,kdy mohu …

Pracovní úraz

Pracovní úraz pádem ze schodů

7.6.2017 - Dobrý den, Tímto bych se chtěl optat, před třemi roky jsem utrpěl pracovní …

Pracovní úraz

Proplacení ztráty na výdělku zaměstnavatelem

7.6.2017 - Dobrý den , při pracovním úrazu , který je uznán sepsán zaměstnavatelem .Je …

Pracovní úraz

Výpočet náhrady mzdy za pracovní úraz

7.6.2017 - Dbrý den , ráda bych poprosila o radu ohleně pracovního úrazu.Pracuji ve …

Pracovní úraz

Diety za pracovní úraz v cizině

26.6.2017 - Dobrý den, měl jsem vážnější pracovní úraz v USA. Mám zlomenou lopatku a …

Pracovní úraz

Nárok na proplacení trvalých následků

26.6.2017 - Dobrý den, před rokem jsem měl pracovní úraz,amputace jednoho článku ukazováku …

Pracovní úraz

Hodnota bolestného

29.6.2017 - jaká je hodnota bodů dali 30 za bolest úrazu zlomenina pažní kosti

Pracovní úraz

Bolestné za pracovní úraz

29.6.2017 - Dobrý den,chtéla jsem se zeptat zdali mám nárok na bolestné od zaměstnavatele..…

Pracovní úraz

Pracovní úraz a náhrada mzdy

24.5.2017 - Dobry den, 12.5.2017 se mi stal pracovni uraz a jsem v neschopnosti s pracovnim …

Pracovní úraz

Proplacení pracovního úrazu

24.5.2017 - Dobrý den manžel měl pracovní úraz a zajímalo by mě kdo mu vše proplatit...Zamě…

Pracovní úraz

Pracovní úraz s trvalými následky

24.5.2017 - Dobrý den,loni v květnu jsem měla pracovní uraz.Amputace článku ukazováčku levé …

Pracovní úraz

Zpětný nárok na odškodné při pracovním úrazu

24.5.2017 - Dobrý den,prosim Vas, 18.11.2016 se mi stál pracovní úraz,levý kotník do …

Pracovní úraz

Náhradní volno při pracovní neschopnosti

16.5.2017 - Dobry den mam otazku kdyz sem by v PN z duvodu pracovniho urazu muze mi …

Pracovní úraz

Posouzení pracovního úrazu

8.5.2017 - Pracuji jako řidič kamionu když jsem byl na nakladce v Německu tak se mi …

Pracovní úraz

Rozhodnutí zaměstnavatele o pracovním úrazu

10.5.2017 - Dobry den dne 12.4.2017 jsem si primackla prst o patku siciho stroje.Pracovni …

Pracovní úraz

Neuhrazení náhrady za ztrátu na výdělku

10.5.2017 - Dobrý den, měl bych otázku jsem po pracovním úrazu a zaměstnavatel z tohoto …

Pracovní úraz

Nárok zaměstnance po uznání pracovního úrazu

5.5.2017 - Dobrý den, jsem po prac. urazu, a byla jsem odeslaná ke dni 13.4.2017 na …

Pracovní úraz

Nemocenská a bolestné při pracovním úrazu

4.5.2017 - Dobry den,dnes se mi v parci pri narizenem myti oken stal uraz pri schazeni z …

Pracovní úraz

Navýšení renty společně s invalidním důchodem

3.5.2017 - Dobrý den, pobírám invalidní důchod 1. stupně za pracovní úraz. Chtěl bych …

Pracovní úraz

Sepsání nepracovního úrazu

28.4.2017 - V prosinci 2016 mi při zvednutí břemene prasklo v zádech,myslel jsem si že mě …

Pracovní úraz

Nárok na odškodnění trvalých následků

28.4.2017 - Dobrý den ,prosím oradu , manžel měl v loni -30.5 .2016 prac. úraz , kdy mu …

Pracovní úraz

Zaměstnavatel odmítá sepsat záznam o pracovním úraze

19.4.2017 - Dobrý den, v práci se mi stal úraz. Bohužel jsem neměla pracovní obuv , …

Pracovní úraz

Trvalé následky pracovního úrazu

28.4.2017 - Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda má syn nárok. Předem rokem měl pracovní …

Pracovní úraz

Kompenzace za pracovní úraz v armádě

5.4.2017 - Dobrý den, v květnu 2014 jsem byl propuštěn po devíti letech z armády Čr z …

Pracovní úraz

Vzniklé nároky za pracovní úraz

20.3.2017 - Dobry den v rijnu 2015 se mi stal pracovni uraz v rijnu 2016 jsem se po operaci …

Pracovní úraz

Zaměstnavatelova povinnost vyrovnání za pracovní úraz

20.3.2017 - Dobrý den.Měla jsem pr.úraz a od 2.11.2016 marodím.Smlouva mi končila 31.12.201…

Pracovní úraz

Nízká výplata nemocenské za pracovní úraz

8.3.2017 - Dobrý den.Pročetl jsem již snad vše možné ohledně pracovního úrazu,ale stále …

Pracovní úraz

Výše nemocenské za pracovní úraz

3.3.2017 - CHtěl bych se zeptat,kolik je nemocenská když mám pracovní uraz děkuji.

Pracovní úraz

Uznání pracovního úrazu

16.3.2017 - Dobry den,mam otazku behem pracovni domy jsem zakopla cestou z WC na zeleznych …

Pracovní úraz

Výpočet nároku za pracovní úraz

16.3.2017 - Dobrý den chci se zeptat v práci mi spadla Euro paleta na nohu ..Jsem v …

Pracovní úraz

Dodatečné nahlášení pracovního úrazu

16.3.2017 - Dobrý den, 22. 6. 2016 se mi stal pracovní úraz - nenahlásila jsem ho, ale v …

Pracovní úraz

Uznání pracovního úrazu po určité době

16.2.2017 - Dobrý den,Prosím poraďte mi jak mám postupovat ,když se mi v roce 2016 stal v …

Pracovní úraz

Hodnota jednoho bodu za pracovní úraz

16.2.2017 - Dobrý den.V září r.2015 jsem měla pracovní úraz.Nyní žádám o odšk.trv.následků.…

Pracovní úraz

Nároky v případě pracovního úrazu

10.2.2017 - Dobrý den.Prosím o radu a vysvětlení.Jedná se o pracovní úraz,zlomeninu vřetení …

Pracovní úraz

Výše jednoho bodu při pracovním úrazu

9.2.2017 - dobrý den,stal se mi pracovní uraz v roce 2017.A chtěl bych vědět kolik je za …

Pracovní úraz

Zaměstnavatel nevyplatit ztrátu na výdělku

8.2.2017 - Dobry mel sem pracovni uraz bylo my vyplaceno bolestne ale nikoliv strata na …

Pracovní úraz

Odškodnění za trvalé následky pracovního úrazu

8.2.2017 - Dobrý den, v září 2016 jsem měl pr.úraz,dostal jsem zaplaceno bolestné,po jaké …

Pracovní úraz

Nárok na odškodné při trvalých následcích úrazu

30.1.2017 - Dobry den team vasenaroky.cz, pred cca. 2 roky jsem mel v praci uraz kotniku. …

Pracovní úraz

Lhůta k přiznání výše pracovního úrazu

30.1.2017 - Dobrý den. Dne 24.5.2016 mi byl při práci cizím zaviněním způsoben pracovní …

Pracovní úraz

Neuznání pracovního úrazu zaměstnavatelem

9.2.2017 - Dobry den, jsem ucitelka, v poledne jsem se vracela z obeda ze skolni jidelny …

Pracovní úraz

Postup při pracovním úrazu

30.1.2017 - dobrý den.30.6.2016jsem měl pracovní úraz,bez mého zavinění,před uplynutím …

Pracovní úraz

Nízký počet bodů při pracovním úrazu

11.1.2017 - Dobry den dne19.1.2016 jsem utrpela pracovni uraz kolene. PN trvala do 6.11 …

Pracovní úraz

Odškodné za trvalé následky u pracovního úrazu

13.1.2017 - dobry den, loni se mi stal pracovní uraz na ukazováčku levé ruky ..dnes při …

Pracovní úraz

Vyplacení renty u pracovního úrazu

13.1.2017 - Dobry den, chci se zeptat, jak je to s vyplacením renty u nemoci z povolaní u …

Pracovní úraz

Náhrada cestovného za dojíždění na kontroly

13.1.2017 - Dobrý den 13.12.2016 jsem podal výpoveď bez udani duvodu , den nato sem mi v …

Pracovní úraz

Jeden bod bolestného při pracovním úrazu

13.1.2017 - Dobrý den, prosím kolik je za jeden bod bolestneho při pracovním úrazu, a do …

Pracovní úraz

Trvalé následky po pracovním úraze

20.12.2016 - Dobrý den , jak postupovat v případě trvalých následku po pracovním úraze.Děkui

Pracovní úraz

Pracovní úraz na cestě

27.12.2016 - Dobrý den,pracuji jako obchodní zástupce. Z domova vyjíždím zpravidla v 7.00 …

Pracovní úraz

Potíže s odškodněním za pracovní úraz

27.12.2016 - Dobrý den, měla jsem pracovní úraz ,mám trvalé následky, mám přiznanou …

Pracovní úraz

Lhůta na vyplacení odškodnění za pracovní úraz

27.12.2016 - Dobrý den, po roce od pracovního úrazu jsem předala zaměstnavateli veškeré …

Pracovní úraz

Nezapsaný pracovní úraz

27.12.2016 - Dobrý den, stal se mě pracovní úraz jsem po operaci - přetržení menisku,nebyla …

Pracovní úraz

Úraz v pracovní neschopnosti

16.12.2016 - Dobrý den, prosím o informaci zda se jedná o pracovní úraz. V den kdy jsem …

Pracovní úraz

Výpověď po pracovním úrazu

8.12.2016 - Dobry den, chtěla bych se zeptat, když jsem si 5. řijna udělala pracovní úraz a …

Pracovní úraz

Zhoršení zdravotního stavu po úrazu

17.11.2016 - Zdravím Vás a přeji hezký den.V r.2010 se mi stal pracovní úraz. (Fractura …

Pracovní úraz

Pracovní úraz se stal na schodech

25.11.2016 - Dobry den, mam nárok na odškodněni a je to možno vest jako pracovní uraz?. …

Pracovní úraz

Pracovní úraz pád ze židle

17.10.2016 - Dobrý den, pracuji jako zdravotní sestra, při předávání služby jsem si špatně …

Pracovní úraz

Pracovní úraz po pádu na mokré podlaze

8.11.2016 - V práci se mi stal pracovní úraz, při pádu na mokré podlaze mi podjela levá …

Pracovní úraz

Vrácení doplatků za pracovní úraz

8.11.2016 - Dobrý den. Jsem ročník 1958 a v 55,5 letech mi vznikl nárok na hornický důchod …

Pracovní úraz

Vyšší odškodné za pracovní úraz

17.10.2016 - dobrý den, před dvěma lety jsem měl pracovní úraz. Jsem řidič kamionu a při …

Pracovní úraz

Pracovní úraz napadení kolegyní

23.8.2016 - Dobrý den, při plnění prac. úkolů v zaměstnání v pracovní době jsem obdržela …

Pracovní úraz

pracovní úrazy bodové hodnocení

23.8.2016 - od 11.4.se mě stal pracovní uraz výron kotníku nadále trombus žil hospitalizace …

Pracovní úraz

Renta a promlčení

12.8.2016 - Dobrý den. Před 10 lety jsem utrpěl pracovní úraz, neporušil jsem bezpečnostní …

Pracovní úraz

Promlčecí doba u trvalých náledků

26.8.2016 - Dobrý den, v roce 2010 jsem měla pracovní úraz, po kterém mi zůstala snížená …

Pracovní úraz

Hodnota jednoho bodu u pracovního úrazu

27.7.2016 - dobry den, stal se mi pracovni uraz v roce 2016. A chtěla bych se zeptat kolik …

Pracovní úraz

Strhávání renty za pracovní úraz

27.7.2016 - dobrý den po uraze jsem byl z dolu vyřazen a pobírám urazovou rentu v dubnu …

Pracovní úraz

Celkové odškodnění pracovního úrazu

8.7.2016 - Dobrý den, chtěl jsem se zeptat kolik činí výše odškodnění bolestného za …

Pracovní úraz

Zaměstnavatel neuznává úraz

29.6.2016 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Jsem v insolvenci, která mi končí za 2 …

Pracovní úraz

Neuznání pracovního úrazu

29.6.2016 - Dobrý den, stal se mi pracovní úraz, který jsem řádně nahlásil. Zaměstnavatel …

Pracovní úraz

Pracovní úraz mimo pracovní dobu

16.6.2016 - Dobrý den, měl bych dotaz ve věci případného pracovního úrazu. Pracuji na …

Pracovní úraz

Pracovní úraz porušením BZOP

20.6.2016 - Dobry den. 18.4.2016 sa mi stal pracovny uraz v praci som zakopla o plosinu …

Pracovní úraz

Definice pracovního úrazu

20.6.2016 - Dobry den muj manzel byl nalezen v kamionu v Nemecku kdyz delal prestavku …

Pracovní úraz

Renta za pracovní úraz

5.5.2016 - Dobry den mel jsem pracovni uraz zamestnavatel pro me nemá praci pozbyl jsem …

Pracovní úraz

Odškodnění úrazu při pracovní cestě

29.4.2016 - Dobrý den, prosím o odpověď na tento můj dotaz, váhám, jestli mám akceptovat …

Pracovní úraz

Uplatnění odškodnění za trvalé následky

4.4.2016 - Dobrý den, v prosinci loňského roku jsem měla pracovní úraz. Po jak dlouhé …

Pracovní úraz

Lhůta pro odškodnění

25.6.2015 - Dobrý den,zajímalo by mne do jaké doby od smrti následkem pracovního úrazu se …

Pracovní úraz

Bez odškodnění za pracovní úraz

29.7.2015 - Dobry den mam dotaz a uz nevim jak to resit mel jsem skoro pred dvema roky …

Pracovní úraz

Odpovědnost za vyplacení ztráty na výdělku

30.1.2015 - Dobrý den,chtěl bych Vás tímto požádat o radu,zda bývalý zaměstnavatel, který …

Pracovní úraz

Renta za pracovní úraz

28.10.2015 - Dobrý den,dne 19.5.2010 jsem utrpěl u firmy M... pracovní úraz.Znalecký posudek …

Pracovní úraz

Pozdější projevy pracovního úrazu

2.5.2015 - Dobrý večer,v lednu 2013 jsem pracovala u .... a měla pracovní úraz následkem …

Pracovní úraz

Přepadení jako pracovní úraz

18.3.2015 - Dobrý den, chtěla bych se informovat v březnu roku 2013 jsem byla přepadena se …

Pracovní úraz

Bodové hodnocení pracovního úrazu

18.2.2015 - Dobrý den, 1.12. 2013 jsem měl pracovní úraz. 3.3. 2014 jsem šel na nemocenskou…

Pracovní úraz

Novela zákoníku práce 2015

2.10.2015 - Dobrý den, V roce 2015 jsem měl pracovní úraz, od té doby jsem prodělal 2 …

Pracovní úraz

Odškodnění pracovního úrazu

1.3.2016 - DOBRÝ DEN.MĚL JSEM V PRÁCI ÚRAZ, KDY JSEM PODKLOUZL A UŽ JSEM NA PN SKORO ROK …

Pracovní úraz

Odebrání příspěvku na péči

30.1.2015 - Obracím se na vás ve věci svého dlouholetého známého, přítele mého manžela, jak …

Pracovní úraz