Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Lhůta pro vyplacení bolestného

11.10.2018 - Dobrý den, maminka si začátkem září 2017 zlomila v práci nohu, byl jí uznán …

Bolestné Pracovní úraz

Výplata bolestného při propuštění ve zkušební době

11.10.2018 - Dobrý den, stal se mi pracovní úraz. Vyplnil jsem formulář o bolestném. Předal …

Bolestné Odškodnění za úraz Odškodnění

1bod za pracovní úraz

8.7.2018 - dobry den,chtela bych se zeptat,kolik je za 1bod za pracovni uraz u kooperativy…

Bolestné Pracovní úraz

Jak dlouho trvá vyplacení bolestného

22.5.2018 - Dobrý den,byl jsem asi 3/4 roku na nemocenské mám pracovní úraz poranil jsem …

Bolestné Pracovní úraz

Nehoda na služební cestě

23.11.2017 - Dobrý den, na začátku září jsem vyrazila na služební cestu a měla jsem …

Bolestné Dopravní nehody

Odškodné za bolesti kvůli pracovní obuvi

31.7.2017 - Dobrý den, již půl roku trpím bolestí a praskáním v oblasti bederní páteře, …

Bolestné

Nevyplacení bolestného

14.6.2017 - Dobry den 5.10 .2016 jse me stal pracovni uraz uschopnen sem byl 23.10.2016 …

Bolestné

Bodové hodnocení za zlomenou nohu

5.4.2017 - dne 19.2.2013. jsem si zlomil pravou nohu, lékař mě obodoval léčení zlomeniny …

Bolestné

Vliv uzavření nové PS na zánik nároku na bolestné

16.3.2017 - dobry den ,jsem zamestanan od 02.11.2009. ve firme Antonin Spurny S.R.O. …

Bolestné