Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Nárok na odškodnění od firmy

10.12.2018 - Dobrý den, jsem OSVČ, při výkonu práce mně byl způsoben úraz ne moji vinou. …

Odškodnění za úraz Pracovní úraz

Bolestné a ztráta výdělku

15.11.2018 - Dobrý den Stal se mi pracovni uraz Chci se zeptat jestli mám nárok na …

Pracovní úraz Odškodnění za úraz

Pracovní úraz při polovičním úvazku

13.11.2018 - Dobry den,chtela bych se zeptat kolik mi musi zamestnavatel zaplatit pri …

Odškodnění za úraz

Odškodné při výpovědi z důvodu nemoci z povolání

1.11.2018 - Dobrý den, má ze zákona zaměstnavatel povinnost vyplatit odškodné při výpovědi …

Nemoc z povolání Odškodnění za úraz

Byl jsem napaden, na co mám nárok?

25.10.2018 - Dobrý večer , pracuji jako Asistent Prevence Kriminality , a byl jsem napaden …

Odškodnění za úraz Pracovní úraz

Výplata bolestného při propuštění ve zkušební době

11.10.2018 - Dobrý den, stal se mi pracovní úraz. Vyplnil jsem formulář o bolestném. Předal …

Bolestné Odškodnění za úraz Odškodnění

Pracovní úraz bez vyplnění protokolu

10.10.2018 - Dobry den. Mela jsem v praci uraz. Byla jsem na Pn 7dní. Siti hlavy atd. Nemela …

Odškodnění za úraz Odškodnění Pracovní úraz

Krácení odškodného za pracovní úraz z důvodu porušení bezpečnosti práce zaměstnancem

14.6.2018 - Jeden dotaz, pracovník neměl OOPP vlezl na štafle a spadl ze štaflí. Porušil …

Pracovní úraz Odškodnění za úraz

Několik zdravotních problémů nárok na odškodné

3.5.2018 - Dobrý den, dne 1.8 2016 jsem nastoupila do nového zaměstnání. Pracovní smlouvu …

Odškodnění za úraz Pracovní úraz

Od koho dostanu odškodnění za pracovní úraz

3.5.2018 - dobry den jiz jsem vam psal a jsem i prihlaseny chci se zeptat?mel jsem …

Odškodnění za úraz