Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Výplata bolestného při propuštění ve zkušební době

11.10.2018 - Dobrý den, stal se mi pracovní úraz. Vyplnil jsem formulář o bolestném. Předal …

Bolestné Odškodnění za úraz Odškodnění

Pracovní úraz bez vyplnění protokolu

10.10.2018 - Dobry den. Mela jsem v praci uraz. Byla jsem na Pn 7dní. Siti hlavy atd. Nemela …

Odškodnění za úraz Odškodnění Pracovní úraz

Typ odškodnění po pokousání žákem

17.5.2018 - Dobry den. Byla jsem v zaměstnání pokousana žákem a vzhledem k psychickým …

Ostatní Odškodnění

Odškodnění za trvalé následky u pracovního úrazu

12.4.2018 - Před rokem jsem měla pracovní úraz prudký pád na záda a rozbitá hlava.Neschopno…

Pracovní úraz Odškodnění

Nárok na finanční odškodnění u pracovního úrazu

12.4.2018 - Dobrý den, měla bych dotaz. Od konce ledna tohoto roku mam pracovní úraz. …

Pracovní úraz Odškodnění

Pracovní úraz a trvalé životní odškodnění

6.4.2018 - Dobrý den,měla jsem pracovní uraz,co mohu požadovat od zaměstnavatele,pracovní …

Pracovní úraz Odškodnění