Pracovněprávní nároky: Obvodní lékař v neschopence neuvedl pracovní úraz

Pracovní úraz Lékař

Mela jsem pracovni uraz rizla jsemse do prstu 3stehy 14dni neschopenku ..muj obvodak mi do neschopenky prac.uraz nenapsal .asi zapomel..rikala jsem mu to .co s tim.dekuji

Vážená paní

Primární je, zda byl pracovní úraz nahlášen Vašemu zaměstnavateli a tento zapsán do knihy úrazů. Případné neschody s lékařskou zprávou je možné následně napravit dopisem lékaře.