Pracovněprávní nároky: Ukončení jednoho pracovního poměru z organizačních důvodů

Ukončení pracovního poměru

Dobrý den, zaměstnanec má uzavřeny dva pracovní poměry na dobu neurčitou. Jeden pp se z organizačních důvodů ruší. Je nárok na odstupné. Druhý pracovní poměr trvá.

Dobrý den,

V případě, že se ruší pracovní poměr, pak má zaměstnanec právo na odstupné nehledě na to, zda pracuje i v dalším pracovním poměru nebo ne. Právo na odstupné tedy má.

Děkujeme za Váš dotaz