Pracovněprávní nároky: Ukončení pracovního poměru při smlouvě na dobu určitou

Ukončení pracovního poměru

dobrý den, pracoval jsem ve firmě se smlouvou na dobu určitou. Doba uplynutí smlouvy už uběhla, ale já jsem byl v té době v dlouhodobé pracovní neschopnosti z hlediska nemocenské v ochranné lhůtě. Nyní budu práce schopný. Smlouva byla na jeden rok a byla první. Pracovní vztah nebyl nijak oficiálně ukončen, pouze uplynul čas trvání smlouvy v čase mé neschopnost. Můj dotaz zní zdali je to tak v pořádku. Děkuji.

Dobrý den,

pracovní poměr na dobu určitou skončí i v případě, kdy v době jeho uplynutí je zaměstnanec na dočasné pracovní neschopnosti.