Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Zdravotní problémy a práce přes agenturu

9.4.2018 - Dobrý den. Můj syn pracuje ve firmě téměř 2 roky prostřednictvím pracovní …

Výpovědní lhůta Práce přes agenturu

Nárok na dovolenou při práci přes agenturu

6.4.2018 - Dobrý deň,pracujem tu,v Ceskej republike rok pod agentúrov.Pracujem na …

Dovolená Práce přes agenturu

Nevpuštění do podniku

27.7.2017 - Včera odpoledne mně bylo telefonicky oznámeno že nemám chodit do práce že mně …

Práce přes agenturu

Výplata nemocenské za pracovní úraz

3.5.2017 - Pracuji pod agenturou 30.kvetna mi konci smlouva a marodim s pracovnim urazem …

Práce přes agenturu

Podmínky nemocenské v Německu

28.4.2017 - Dobrý den, jsem zaměstnanec pracovní agentury v Něměcku, jsem ještě ve zkušební …

Práce přes agenturu

Nevyplacená mzda při práci v Německu

28.4.2017 - Dobrý den. Dcerka pracuje v Německu pod agenturou - německou. Tento měsíc jim …

Práce přes agenturu

Pracovní agentura odmítá vyplácet diety

5.4.2017 - Dobrý večer, můj dotaz zní. Pracoval jsem v SRN pod německou pracovní agenturou …

Práce přes agenturu

Agentura dluží mzdy a nekomunikuje

31.3.2017 - Dobrý den, pracovala jsem přes agenturu na pracovní smlouvy. Agentura mi dluží …

Práce přes agenturu

Proplacení části odpracovaných hodin agenturou

31.3.2017 - Dobrý den,pracuji jako strážný u B.P. agentury v nepřetržitém provozu na raní a …

Práce přes agenturu

Agenturní zaměstnávání a neplacené volno

18.12.2015 - Dobrý den.pracují u Agentury od 17.7. 2015 a od září jsem pracovala 10dni a …

Práce přes agenturu