Bydlení: Nárok na nahlédnutí do vyúčtování služeb

Nesprávné vyúčtování služeb

Dobrý den, majitel bytu mi nedává vyúčtování služeb a nemám to bohužel ani ve smlouvě. Náhodou jsem zjistila, že jsem za rok 2016 měla přeplatek téměř 7 tisíc korun, nejspíš to bylo i rok předtím. Mohu se nějak bránit bez obav z ukončení pronájmu? Když jsem se ptala po vyúčtování, neodpověděl mi. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

máte zákonem stanovený nárok nahlédnout do svého vyučtování, nejpožději do 4 měsíců od skončení vyučt. období.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Bydlení