Bezplatná právní poradna: Bydlení

Kvůli nedodání vyučování vznikly vysoké nedoplatky

22.6.2018 - Zaplacení nedoplatků po skončení nájmu Dobrý den, obracím se na Vás s …

Nesprávné vyúčtování služeb Pronajatý byt

Neoprávněné využití finančních prostředků výborem z FO

31.5.2018 - Dobrý den, v zákonné lhůtě jsem podala reklamaci na vyúčtování záloh na …

Nesprávné vyúčtování služeb

Účtování energii a úklidu za celý dům

29.5.2018 - Dobrý den, dostali jsme se do situace, kdy jsme jediný nájemce nebytových …

Nesprávné vyúčtování služeb

Nárok na nahlédnutí do vyúčtování služeb

22.2.2018 - Dobrý den, majitel bytu mi nedává vyúčtování služeb a nemám to bohužel ani ve …

Nesprávné vyúčtování služeb

Nezplacená záloha za elektřinu

31.8.2017 - Dobrý den, mám stručný dotaz, týkající se nezaplacených záloh za elektřinu. …

Nesprávné vyúčtování služeb

Rozúčtování spotřeby vody mezi nájemníky

17.7.2017 - Dobrý den, bydlím v činžovním domě, který spravuje realitní kancelář. Mám …

Nesprávné vyúčtování služeb

Problém s vyúčtováním za vodu

24.5.2017 - Dobrý den, právě nám dorazilo vyúčtování za teplou vodu. Byt jsme koupily v …

Nesprávné vyúčtování služeb

Nedoplatek za vodu

30.11.2016 - Dobry den. Prosim o pomoc. Takova situace - 16.1.2014 měnili nám měrič teplé …

Nesprávné vyúčtování služeb

Zálohy na služby

10.8.2016 - Dobrý den, mám pronájem bytu se smlouvou za 12tis Kč. Ve smlouvě jsou rozepsané …

Nesprávné vyúčtování služeb

Nárok na náhled do vyúčtování služeb

27.7.2016 - Dobrý den, prosím o radu. Bydlela jsem v podnájmu 2,5 roku. Ukončen byl k …

Nesprávné vyúčtování služeb

Fond oprav u pronájmu bytu

12.5.2016 - Dobry den, mám dotaz ohledně fondu oprav a společných prostor. S majitelem …

Nesprávné vyúčtování služeb

Nedoplatek za elektřinu

14.5.2015 - Dobrý den potřeboval bych poradit. Bydlel jsem v podnájmu a měl jsem elektřinu …

Nesprávné vyúčtování služeb

Poplatky za STA

24.1.2015 - Prosím o radu ohledně STA. Bydlím v domě přes 40 let. V roce 2000 koupil dům …

Nesprávné vyúčtování služeb

Nedoplatek za vodu

9.2.2015 - Dobrý den, chci se prosím zeptat na takovou věc. Asi před měsíce jsem dostala …

Nesprávné vyúčtování služeb

Reklamace na vyúčtování služeb

13.5.2015 - Dobrý den,podal jsem do 10.ti dnů námitku - reklamaci vůči způsobu vyúčtování …

Nesprávné vyúčtování služeb

Zpět do Bydlení