Bydlení: Nedoplatek za vodu

Nesprávné vyúčtování služeb

Dobry den. Prosim o pomoc. Takova situace - 16.1.2014 měnili nám měrič teplé vody, stav byl 138, ted je 13:11:2016 a stav je 240 to znamena za obdobi 16.1.2014-13.11.2016 zhruba 22 mesíců spotřebováno 102 a nám prišel nedoplatek za 2015 - 28000 korun, jak je to možné. Prosím vás co máme dělat7? Děkuji. Kohutych

Dobrý den, bohužel Vám nejsme schopni říci, jak je to možné, protože neznáme souvislosti. Záleží to na tom, kolik Vás žije v domácnosti, jak s vodou šetříte, jaké spotřebiče používáte, kolik platíte a podobně. Pokud se však domníváte, že Vám bylo naúčtováno více peněz, než mělo, sdělte Vaše stanovisko poskytovateli a žádejte o přezkoumání. Pokud máte ideálně i důkazy, které by dokazovali, že jste takovéto množství nemohli spotřebovat, přiložte je k vyjádření a žádejte, aby byly poplatky sníženy.

Zpět do Bydlení