Pracovněprávní nároky: Neplacení odškodnění nemoci z povolání

Nemoc z povolání

Dobry den,byla mi uznana nemoc z povolani na obe ruce-karpalni tunel.Bylo mi vyplaceno odskodneni.Vypoved jsem dala ja dohodou,nebot jsem to tam psychicky nedavala.Jsem nyni na UP.Byla jsem v domeni,ze me musi kazdy mesic doplacet do 100% az do 65et,ale bohuzel se k tomu nikdo nema a ja nevim co mam delat.Moc Vas prosim,poradite mi?Dekuji :-(

Dobrý den,

to co uvádíte je pravda. Pokud tedy zaměstnavatel i po výzvách odmítá hradit náhradu mzdy, pak bohužel nebude zbývat nic jiného než domáhat se svých práv soudní cestou.

S pozdravem,