Šmejdi: Objednané doplňky stravy

Šmejdi na telefonu

7.12.a8.12.tohoto roku jsem si na základě tel.výzvy objednal 2 balení doplňků stravy.Zboží mi pošlou na celý rok za měsíční poplatek199Kč Až posléze jsem zjistil ,že jsem naletěl šmejdům. Jak mám napsat zrušení smlouvy a nepřevzít zásilku?

Dobrý den,

k odstoupení musí dojít do 14 dnů ode dne uzavření smlouvy a musí být v písemné podobě, musí z něj být patrné, kdo jste a od které konkrétní smlouvy odstupujete. Pokud jste již nějaké plnění převzal, je nutné toto vrátit poskytovateli služeb.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Šmejdi