Pracovněprávní nároky: Počet odpracovaných dnů a mzda

Mzda

Dobrý den,mám ve smouvě 18.000,- Kč hrubou mzdu + 6.000,- Kč odměny. Tedy 24.000 hrubého. Za leden jsem dostala při odpracovaným počtu 23 dnů 18.600,- Kč což je v pořádku. Za únor jsem dostala 16.500,- Kč / odpracováno max pro únor 160 dnů. je výpočet v pořádku, i když ve smlouvě nemám o hodinové smlouvě ani slovo? Odpracovala jsem maximum hodin, které můžu....ale únor byl kratší....je tedy plat závislý na počtu dnů v měsíci? děkuji za odpověď

Dobrý den,

pokud je odpracován maximální počet dní, měsíční mzda by měla být vždy stejná.

S pozdravem,