Zdraví: Pochybení pediatra

Pochybení lékaře

Dobry den..mam 10letou dceru a chodime pravidelne na preventivni prohlidky..podle pediatra naprosto zdrava a nahodou letost v zari se prislo na to ze se vubec normalne nevyvyji a ma spatne klouby,zada a proste nejakou chorobu ktera ted jeste neni specifikovana..jde o to ze kazdy lekar nam rekl ze to mel pediatr poznat mnohem driv ze to je letita zalezitost.je to na ni hlavne na prvni pohled znatelne.proste jasne zanedbani pece od pediatra.muzete prosim poradit jak postupovat dale?.dekuji

Dobrý den,

je nám líto, ale bohužel nejsme schopni posoudit, zda pediatr v případě Vaší dcery pochybil či nikoli. Pokud se domníváte, že k pochybení ze strany pediatra skutečně došlo, tak je vhodné, abyste si nechali vypracovat znalecký posudek přímo znalcem z daného oboru. Jestliže by znalecký posudek byl ve Váš prospěch, tak se zvyšují Vaše šance na odškodnění a máte tedy nárok zažádat o náhradu škody.

Jakmile budete mít znalecký posudek, je možné se obrátit na nás a my Váš případ velmi rádi posoudíme a poskytneme právní zastoupení zdarma. Více informací nalaznete ZDE

Zpět do Zdraví