Bezplatná právní poradna: Zdraví

Na rentgenu se přišlo na starší zranění

31.10.2018 - Dobrý den, asi před třemi lety jsem měl nehodu na kole (střet s dodávkou) …

Pochybení lékaře Lékař

Umožnění volného pohybu v nebezpečném stavu pacienta

11.10.2018 - Dobrý den. Můj exmanžel, otec našich malých dětí, minulý týden spáchal …

Pochybení lékaře Ostatní

Úraz v nemocnici z důvodu pochybení zdravotnického personálu

10.7.2018 - Maminka byla hospitalizovaná na rehabilitaci v nemocnici omezenou, tam sestře …

Pochybení lékaře

Odškodnění za léčbu kolene

14.7.2017 - Dobrý den, před 3 lety jsme si způsobila úraz kolene. Léčba lékaře byla stejná …

Pochybení lékaře

Cena posudku při pochybení lékaře

28.4.2017 - Prosím a kde mám zažádat o takový to posudek ? Muže to zařídit právník kterého …

Pochybení lékaře

Pochybení lékaře při vyšetřeních

28.3.2017 - Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. V srpnu 2016 jsem šla na internu s bolesti na …

Pochybení lékaře

Odškodnění za psychickou újmu při odebrání orgánu

5.4.2017 - Dobrý den,obracím se na Vás ohledně operace mého syna.Operace byla minulý rok …

Pochybení lékaře

Pochybení lékařky při porodu

27.3.2017 - Dobrý den, dne 22.01.2017, jsem spontánně porodila zdravou holčičku v Městské …

Pochybení lékaře

Odškodnění za způsobenou zlomeninu při operaci

19.4.2017 - 4.10.2013 jsem utrpěl zlomeninu levého krčku.Po operaci jsem měl neustále …

Pochybení lékaře

Pravděpodobné pochybení lékaře s následkem smrti

16.3.2017 - Moje dcera navštívila emergenci ve f.n. Hr. Kr. že se jí udělalo nevolno kde ji …

Pochybení lékaře

Znalecký posudek při pochybení lékaře

8.2.2017 - Při návštěvě Fakultní Nemocnice Ostrava, kde jsem šel na vyšetření CT nadledvin…

Pochybení lékaře

Nesprávný posudek lékaře

27.1.2017 - Dobry den, prosim o radu. V roce 2011 jsem utrpel pracovní úraz, autonehoda a …

Pochybení lékaře

Pochybení pediatra

5.1.2017 - Dobry den..mam 10letou dceru a chodime pravidelne na preventivni prohlidky..pod…

Pochybení lékaře

Pochybení zubní ordinace

30.11.2016 - Dobrý večer, v květnu 2014-pondělí--jsem měla citivý zub na studené a navštěva …

Pochybení lékaře

Pochybení psyhiatra

17.10.2016 - Dobrý den, chtěla bych se poradit, jak postupovat, když mě ošetřující lékař …

Pochybení lékaře

Ošetřující lékař pochybil

8.9.2016 - Dobry den, Dne 29.11.14 jsem byla odoperovaná pro ucpávku tlustého střeva …

Pochybení lékaře

Zanedbání péče po porodu

27.6.2016 - dobry den,zajímalo by ME zda-li lékaři nezanedbali peci.Před 14ti dny jsem bez …

Pochybení lékaře

Pochybení lékaře při operaci

17.6.2016 - Dobrý den v roce 2014 jsem podstoupila operaci karpálního tunelu. Ruka neustále …

Pochybení lékaře

Zbytečná operace

12.5.2016 - Dobrý den,chtěla se zeptat,jakou bych mela šanci na odškodnění v mém případě.Dn…

Pochybení lékaře

Pochybení lékaře v péči

12.5.2016 - Dobrý den, chci se zeptat, zda můžu žádat náhradu všech výdajů( které mě nyní …

Pochybení lékaře

Pochybení operatéra

12.5.2016 - Dobrý den,v září2015 mi operovali loket a dodnes jsem PN bolesti přetrvávají,na …

Pochybení lékaře

Pochybení lékaře v pooperační péči

25.4.2016 - Dobrý den, ráda bych se znala Váš názor zda se jedná o zanedbání lékařské péče. …

Pochybení lékaře

Pochybení lékaře při hospitalizaci

11.4.2016 - Dobry den,potřebuji poradit.Muj tatínek byl dne 11:3 2016 hospitalizovan v …

Pochybení lékaře

Špatná diagnóza úrazu

30.3.2016 - Dobrý den.Manžel měl vážný úraz a lékař mu udělal špatnou diagnozu,prostě něco …

Pochybení lékaře

Valorizace renty

19.1.2016 - Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda mám nárok na valorizaci renty (náhrady …

Pochybení lékaře

Špatně provedená operace

25.2.2016 - Dne 19.3.2015 jsem měl pracovní úraz,kdy mi úhlová bruska přeřízla šlachy na …

Pochybení lékaře

Zanedbání lékařské péče při úrazu

30.9.2015 - Kluk spadl z kolotoče 19.7.2015. Šly sme snim na churugii a poslali nas na …

Pochybení lékaře

Pochybení lékaře při léčbě

19.11.2015 - Dobrý den . V únoru jsem navštívil ORL lékaře z důvodu problému v krku ,velká …

Pochybení lékaře

Pochybení lékaře při očkování

9.7.2015 - Obracím se na Vás s prosbou o radu jak postupovat v situaci, kdy si myslím, že …

Pochybení lékaře

Promlčení nároku na odškodnění

7.12.2015 - V roce 2011 jsem podala tr.oznámení na lékaře,soudní znalec naznal,že lékař …

Pochybení lékaře

Chybná diagnoza

1.2.2016 - Dobrý den. Dne 1.9.2015 můj manžel (47 let) navštívil svého obvodního lékaře s …

Pochybení lékaře

Zpět do Zdraví