Zdraví: Zanedbání lékařské péče při úrazu

Pochybení lékaře

Kluk spadl z kolotoče 19.7.2015. Šly sme snim na churugii a poslali nas na regen. Tam nam řekli, že nema nic zlomeny, tak mu dali sadru na ruku po připad a poslali nas domu. Kluka furt bolela ruka, tak jsme snim šli zpatky 23.7.2015 a tam mu zistili, že ma zlomene rameno a hned nas poslali do brna na operaci. Myslíte si, že nemocnice pochybila péči, děkuji za odpověď

Vážený pane,

dle stručného popisu a mého názoru mohu konstatovat, že nemocniční personál zřejmě pochybil, protože takové zranění by měl odpovídajícími vyšetřeními zjistit. Bude ovšem záležet velmi na konkrétních okolnostech a to zda personál nemocnice skutečně pochybil a v jakém rozsahu, by měl určit až znalec ve znaleckém posudku. Pro možnost náhrady škody by také musel znalec určit, zda případné pochybení mělo za následek vznik nějaké újmy a v čem taková újma mohla spočívat.

Zpět do Zdraví