Zdraví: Úraz v nemocnici z důvodu pochybení zdravotnického personálu

Pochybení lékaře

Maminka byla hospitalizovaná na rehabilitaci v nemocnici omezenou, tam sestře upadla a zlomila si nohu v krčku. Kde podat stiznost na toto oddělení, aby se to jiz neopakovalo. Od te chvile se jeji zdravotni stav výrazně zhorsil. Jak postupovat s prelozenim do jine nemocnice. Dekuji, s pozdravem Kuzelka

Vážený pane
Primárně se stížnost podává vedoucí předmětného zaměstance, tj. vrchní sestře. Pokud tato nekoná, pak vedoucímu oddělení, následně řízení nemocnice a následně zřizovateli nemocnice (většinou kraj). Je také možné podat podání na ministerstvo zdravotnictví s odůvodním špatného stavu v nemocnici. Pokud máte zájem o změnu nemocnice, můžete samozřejmě požádat o převoz.

Zpět do Zdraví