Pojišťovny: Pojišťovna chce nahlásit nehodu i po škůdci

Dopravní nehody

Dobry den mel jsem dopravni nehodu jsem poskozeny.jProtokol o dopravni nehode radne vypneny a podepsany obema ucastniky jsem odeslal pojistovne poskozeneho.Pojistovna mi pise ze nemuze uzavrit pojistne plneni z duvodu ze skudce jim tuto udalost nenahlasil.budou to jiz 3mesice .Skoda byla mala tak jsem nevolal k nehode policii a skudce se nema k tomu aby informoval pojistovnu i kdyz jsem ho o teto situaci telefonicky informoval.Muzete mi prosim napsat proc pojistovne nestaci radne vyplneny protokol o dopravni nehode a jak tedy dal postupovat dekuji V.

Pěkný den,

situace, kterou popisujete je poměrně komplikovaná. Pojišťovně by měl stačit protokol o nehodě a ohlášení z vaší strany. Ovšem pokud z protokolu není jasné, kdo nehodu zavinil. Musí si toto pojišťovna ověřit. Bohužel tento protokol nemáme k dispozici a k detailnějšímu posouzení by byl nezbytný jak protokol, tak komunikace s pojišťovnou. Ve Vašem případě je na místě znovu kontaktovat pojišťovnu a zeptat se na další postup, a dále znovu kontaktovat viníka s tím, že pokud nebude spolupracovat s pojišťovnou využijete v této věci služeb právníka. Pro bližší posouzení si prosím zadejte případ na vasenaroky.cz a doložte podklady.

S pozdravem

Vaše Nároky.cz