Pracovněprávní nároky: Poslala jsem bodové ohodnocení zaměstnavateli a vrátilo se mi zpět

Nemoc z povolání

Dobrý den, nevím si vůbec rady. Pracovala jsem pod pracovní agenturou, vznikla a byla mi prokázána nemoc z povolání. Nemocnice CPL obeslala bývalého zaměstnavatele touto informací do datové schránky, zaměstnavatel měl že zákona možnost se odvolat, neudělal to. Tudíž mi nemocnice CPL,po mnou uhrazenych složenkach vystavila bodové ohodnocení které jsem měla předat zaměstnavateli, zaslala jsem ho poštou a po dvou dnech se mi vrátilo zpět. Z důvodu zrušené adresy zaměstnavatele. Nevím co si teď počít, a teď jsem nemocnici zaplatila další složenku, pro další potvrzení pro zatížené uplatnění. Jsem díky svému zdravotnímu stavu a prokázané nemoci z povolání v částečném invalidním důchodu. S. Pardubice

Dobrý deň,

doporučil by som Vám vyhľadať si adresu zamestnávateľa na portáli https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik, a zaslať písomnosť tam. V prípade pretrvávajúcich problémov sa neváhajte na nás obrátiť a zadať si u nás prípad.

S pozdravom