Pracovněprávní nároky: Práce za jinou mzdu než kolegové na stejné pozici

Mzda

bry den, mam problém v praci ohledne finanční diskriminace. Pracuji jako skladník už 3,5 roku ve firmě Adi. 3 roky jsem dělal za 19000,- a nikdo mi nechtěl přidat ač kolegové na stejně pozici přidáno dostali, máme podepsanou mlčenlivost o platech, ale zjistil jsem ze kolegové za stejnou praci maji 28000,- s tím ze mi sice přidali na 23000,- ale požadoval jsem 25000,- a ted navíc přijali nového skladník a ten nám sdělil ze dostal 28000,- jak se mohu bránit mam pocit diskriminace, jelikoz všichni jsme na stejně pozici a odvadime stejnou praci za stejný čas.

Dobrý den,

Pokud se cítíte být neprávem diskriminován, můžete podat podnět k prošetření na příslušný inspektorát práce.

S pozdravem, Vašenároky.cz