Pracovněprávní nároky: Pracovní úvazek v Německu

Dovolená

Dobrý den. Pracuji v Německu na zkrácený pracovní úvazek 90 hodin měsíčně/855€ brutto(cca 670€ netto) V lednu jsem onemocněla a byla jsem na neschopence 13 dní. Neschopnost jsem ukončila v neděli 29.01. Zbývající dva dny do konce ledna my byli započteny jako dovolená, i když v tyto dny běžně nepracují. Má výplata za leden mi byla vypočtena na cca 672€. Mám dojem, že to není úplně v pořádku. Mohli byste mi poradit, prosím? Děkuji.

Dobrý den,

s tímto dotazem Vám bohužel nemůžeme pomoci, jelikož Váš pracovněprávní vztah se řídí německým právem.

Děkujeme za pochopení.