Pracovněprávní nároky: Příplatek ke mzdě za nepříznivé prostředí

Mzda

Dobrý den Mám dotaz ohledně příplatku za prostředí.V provoznín řádu čističky odpadních vod se uvádí ,že dle vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 432/2003 Sb. § 3 odstv. 1 má zaměstnanec právo na příplatek.Je zařazen do 3 třídy.Pracuji zde cca5let a žádný příplatek nepobírám,pouze minimální mzdu.Jsem částečně invalidní 1stupně. Děkuji za odpověd Vaněček

Dobrý den,

pokud skutečně spadáte do uvedené kategorie tak by Vám zaměstnavatel měl příplatek vyplácet. V případě zájmu o posouzení si u nás Váš případ zadejte a s případným doplacením příspěvku Vám pomůžeme

S pozdravem Vaše nároky.cz