Bydlení: Příspěvek na bydlení

Pronajatý byt

Dobrý den chtěla jsem se zeptat, bydlim v pronájmu se třemi dětmi, jsem na MD tak beru i příspěvek na bydlení, majitel bytu si podal návrh na oddlužení (insolvenci)byt má na hypotéku, budu mít dál nárok na příspěvek? Nebo se to bere jako u exekuce ze nárok zaniká. Děkuji za odpověď Vysoká

Vážená pí. Vysoká,

příspěvek na bydlení je spojen pouze s Vaší osobou a insolvenční řízení pana majitele by nijak nemělo ovlivnit vyplácení tohoto příspěvku.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Bydlení