Pracovněprávní nároky: Proplacení části odpracovaných hodin agenturou

Práce přes agenturu

Dobrý den,pracuji jako strážný u B.P. agentury v nepřetržitém provozu na raní a noční. V lednu jsem odpracoval 55 hodin, do 10.1.2017 a od 11.1.2017 jsem marodil a zaměstnavatel mě proplatil jen 44 hod. A 11 hodin mě převedl na pracovní agenturu ta mě je proplatila. Myslím si že jeto špatně že mě měli proplatit více hodin abych splnil fond pracovní doby.Předem dekuji

Dobrý den,

z těchto informací nelze případ důkladně posoudit. Bude záležet na smluvním vztahu mezi zaměstnavatelem a pracovní agenturou. Můžete dát podnět k příslušnému Inspektorátu práce, který případ prošetří.