Pracovněprávní nároky: Ukončení pracovního poměru a vybrání dovolené

Dovolená

Dobrý den,dne 17.12.2017 nastupuji do predcasneho duchodu.Pracovni pomer mi konci k 16.12.2017.Rada bych se informovala, o kolik mi bude kracena dovolena.Mam vybrano 16 dni radne dovolene,zbyva mi tedy 9 dni do konce roku 2017.Dekuji za informaci Holnova

Dobrý den,

krácení dovolené se odvíjí od odpracované doby v kalendářním roce. V případě, že neodpracujete celý kalendářní rok, dochází ke krácení dovolené poměrovou částí.