Pracovněprávní nároky: Ukončení pracovního poměru u doby určité

Ukončení pracovního poměru

Mohu kdykoli ukončit pracovní poměr,když mám smlouvu na1rok(čili doba určitá). Děkuji!X

Dobrý den,

smlouva na dobu určitou končí buď uplynutím doby, na kterou byla sjednána, popř. jakýmkoliv jiným zákonným způsobem, tzn. výpovědí, dohodou, popř. okamžitým zrušením (toto je ovšem možné pouze v případě, že již dle lék. posudku nemůžete konat práci, nebo Vám zaměstnavatel nevyplatil mzdu nejpozději 15 po datu její splatnosti.