Úrazy na chodníku: Úraz na neposypaném chodníku

Úraz na chodníku

Dne 12.1.2016 v 09.30hod upadla manželka na namrzlém a neposypaném chodníku vnitrobloku před domem Vltavská 4a zlomila si krček stehenní kosti.Následně byla odvezena na KUCH Brno Bohunice.Událost jsem ohlásil na ´UMČ Starý Lískovec.Jako svědky jsem uvedl sebe a p.Krejčí ,kde jsme oba sepsali výpověď u úrazu.

Dobrý den,

pokud máte zájem, abychom se na případ Vaší manželky podívali, zadejte prosím případ ZDE. Posouzení případu je zdarma. Bez konkrétnějších údajů Vám bohužel nejsme schopni říci, zda nárok na odškodnění vzniká.

Více informací: Úraz na chodníku