Úrazy na chodníku: Úraz na vyviklané kachličce

Úraz na chodníku

dobry den ,prichuzi z nakupu jsem upadla na nezpevnene-vyviklane aneoznacene dlazdici upadla a zlomila si leve zapesti po nahlaseni urazu na uradu mesta mi bylo sdeleno,ze nemam narok na odskodneni urazu i po zaslani dokumentace od lekare,prosim napiste mi zda mam na odskodneni narok dekuji za odpoved a preji hezky den vosolova novy jicin p.s po oznameni bylo misto oznaceno paskou od policie a dlazdice byla vytazena mimo chodnik.

Dobrý den, bohužel na základě podaných informací bohužel nejsme schopni říci, zda máte nárok na odškodnění či nikoliv. Případy úrazů na chodníku však naše společnost s pomocí právníku řeší. Pokud tedy budete mít zájem, můžeme se na Váš případ podívat. V takovém případě zadejte případ zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad a naši spolupracující právníci jej zdarma posoudí.

O problematice si můžete také přečít v našem článku www.vasenaroky.cz/tipy-a-rady/urazy-na-chodniku-jak-spravne-postupovat-jestlize-chcete-ziskat-odskodneni