Bydlení: Ústní dohoda o koupi zahrady

Ostatní

Dobrý den. Prosim o radu. Ústnĕ jsem se domluvila na koupi pronajaté zahrady. Dohodla jsem si cenu. Před koupí jsme se dohodli že, můžu začít stavĕt zahradní domek. A nyní chce paní 4× viší cenu. Mám šanci koupit za ústní dohodu? Dĕkuji za odpovĕď.

Záleží na tom, zda můžete dokázat takovou dohodu. Např. pomocí svědků. Bohužel se taková věc špatně dokazuje ani tak není úspěch zajištěn. Mějte na paměti, že zatím stavíte na cizím pozemku, v krajním případě ji vlastník může nechat odstranit.

Zpět do Bydlení