Pracovněprávní nároky: Vrácení peněz za zdravotní prohlídku

Lékař

Dobrý den měla dotaz pokud mám nárok na vrácení zdravotní prohlídky ve výši850,co si zaměsnavatel neboli tedy Agentura strhla z výplaty jelikož jsem skončila ze zdravotních problému

Dobrý den,

ve Vašem případě záleží na tom, co bylo se zaměstnavatelem ujednáno. Pokud o úhradě vstupní prohlídky nebylo ujednáno nic, měl by po uzavření pracovní smlouvy zaměstnavatel Vaši vstupní prohlídku proplatit. Jestliže se nejednalo o vstupní prohlídku, měla by být v plné výši proplacena zaměstnavatelem.