Realitní kanceláře: Vrácení rezervační zálohy, nedošlo k podpisu kupní smlouvy

Odstoupení od rezervační smlouvy Vrácení rezervačního poplatku

Dobrý den,prosím o radu ohledně vrácení rezervační zálohy,když nedošlo k podepsání kupní smlouvy.RK požadovalo 150000kč a měsíční popolatky na nový byt cca 10600kč a to vše po dobu 5 měsíců.Po třech jsem chtěla rezervaci ukončit a nemá mi být nic vráceno.Děkuji

Dobrý den,

z Vašeho popisu nám vyplývá, že realitní kancelář nepostupuje dle zákona. Pokud nebyla podepsána kupní smlouvá, měla by Vám RK poplatek vrátit. Pokud budete mít zájem, rádi se na případ podíváme blíže a případně Vám s ním pomůžeme. Stačí zadat případ online zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad