Bezplatná právní poradna: Realitní kanceláře

Odstoupení od rezervační smlouvy ve lhůtě 14 dnů

13.6.2018 - Dobrý den, mohu odstoupit od rezervační smlouvy s RK do 14 dnů bez sankce? …

Rezervační smlouva Odstoupení od rezervační smlouvy

Vrácení rezervační zálohy, nedošlo k podpisu kupní smlouvy

12.4.2018 - Dobrý den,prosím o radu ohledně vrácení rezervační zálohy,když nedošlo k …

Odstoupení od rezervační smlouvy Vrácení rezervačního poplatku

Odstoupení od rezervační smlouvy ze strany realitky

12.4.2018 - Dobrý den, měl jsem uzavřenu s realitní kanceláří REALITYTP rezervační smlouvu …

Odstoupení od rezervační smlouvy

Rezervační smlouva s realitní kanceláří

24.11.2017 - Dobrý den, měl jsem uzavřenou rezervační smlouvu do 30.10.2017, ale do té doby …

Odstoupení od rezervační smlouvy

Odstoupení od rezervační smlouvy při prodeji bytu

3.5.2017 - prodávám byt a našel se zájemce,,podepsla jsem smlouvu rezervační,s tím že …

Odstoupení od rezervační smlouvy

Odstoupení od koupi v případě podepsané rezervace

26.4.2017 - Dobrý den, mám jeden den podepsanou rezervaci na byt s rezervačním poplatkem …

Odstoupení od rezervační smlouvy

Výplata rezervačního poplatku při odstoupení od smlouvy

31.3.2017 - Prosím o odpověď, byl složen rezervační poplatek realitní kanceláři 300 000 Kč. …

Odstoupení od rezervační smlouvy

Odstoupení od rezervační smlouvy prodávajícím

8.11.2016 - Dobrý den, ráda bych se informovala, zda mohu jako prodávající odstoupit od …

Odstoupení od rezervační smlouvy