Zdraví: Vyplacení bolestného od školy

Odškodnění za úraz ve škole

Dobrý den,cca před půl rokem mi při tělesné výchově křuplo v kolení skončilo to tak že mně to dostalo až na operaci před měsícem jsem do školy podával papír kvůli belestnému doktor mi dal 75 bodu což mně docela překvapilo čekal jsem za to všechno víc tak bych se vás chtěl bych se zeptat jak dlouho to ještě tak může trvat předem vám moc děkuji.

Pěkný den,

bohužel křuplo v koleni je dost neurčitý pojem a tak nelze posoudit, jestli je bolestné ve výši 75 bodů adekvátní či nikoli. Vzhledem k tomu, že jste doložil dokumenty škole před měsícem a předpokládám, že škola je následně dodala pojišťovně, je nyní na pojišťovně aby o věci rozhodla. Pokud byly pojišťovně dodány všechny potřebné podklady, měla by pojišťovna ukončit šetření do tří měsíců.

S pozdravem, Vaše nároky.cz

Zpět do Zdraví