Bezplatná právní poradna:Zdraví

Musíme zaplatit fakturu?

13.12.2018 -Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda musíme jako rodiče zaplatit faktury za …

Odškodnění za úraz ve škole Odškodnění za úraz

Jak a kdy uplatnit nárok na bolestné při úrazu ve škole?

11.12.2018 -Dobrý den, chci se zeptat, jak uplatnit bolestné při úrazu ve škole, zda má …

Odškodnění za úraz ve škole

Potyčka ve vyučování

1.11.2018 -Dobry den, chtěla bych se zeptat jestli je dle Vas má žádost o odškodnění …

Odškodnění za úraz ve škole Ostatní

Můžu žádat pojišťovnu o odškodnění?

29.10.2018 -Dobrý den. Před rokem 17.května 2017 jsem na školním výletě spadla z kola na …

Odškodnění za úraz ve škole Odškodnění za úraz

Vyplacení bolestného od školy

22.10.2018 -Dobrý den,cca před půl rokem mi při tělesné výchově křuplo v kolení skončilo to …

Odškodnění za úraz ve škole

Zlomená noha na dětském hřišti v době volna ve škole

15.10.2018 -Dobry den.Chci se opoptat,muj syn s dětmi hráli fotbal na školním hřišti a …

Odškodnění za úraz ve škole Úraz ve škole

Výše bolestného za úraz ve škole, zranění spolužákem

30.5.2018 -Dobry den.Syn ve škole kde chodí do 9 třídy dostal pěsti do čelisti od …

Odškodnění za úraz ve škole

Odškodnění za zranění při školním turnaji

23.5.2018 -Dobrý den, dcera se zranila při školním turnaji. Důsledkem toho má zasádrova…

Odškodnění za úraz ve škole Úraz ve škole

Zlomená ruka ve školce

12.4.2018 -Dobrý den, syn si zlomil ve skolce ruku, byl i na repozici v narkoze, máme …

Odškodnění za úraz ve škole

Bodnutím tužkou do hrudi spolužákem

19.4.2017 -Dobrý den dne 21.3.2017 spolužák mého syna bodl tužkou do hrudi.Byli jsme …

Odškodnění za úraz ve škole

Úraz na lyžařském výcviku

20.3.2017 -Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli dcera má nárok na odškodnění od školy …

Odškodnění za úraz ve škole

Výše bolestného při úrazu krkru

8.3.2017 -Dobrý den,prosim kolik číní bot bolestného na pojistce školy.Syn si zpusobyl …

Odškodnění za úraz ve škole

Úraz kvůli napadení spolužákem

16.3.2017 -Dobrý den,syn byl o přestávce napaden spolužákem,který mu způsobil zlomeninu …

Odškodnění za úraz ve škole

Hodnota jednoho bodu při úrazu

30.1.2017 -Dobrý den dcera měla školní úraz lečení bylo zahajeno dne 8.12.2016 a zkoncilo …

Odškodnění za úraz ve škole

Odškodnění při školním úrazu

5.1.2017 -Dítě utrpělo ve škole na tělocviku úraz . Nemá žádnou úrazovou pojistku. Můžu …

Odškodnění za úraz ve škole

Úraz v těsné blízkosti školy

27.12.2016 -Dobrý den, synovi se stal úraz při odchodu ze školy, ale v těsné blízkosti, …

Odškodnění za úraz ve škole

Úraz na dětském táboře

14.12.2016 -Před mnoha lety se stal úraz na skluzavce na dětském táboře. Postiženému …

Odškodnění za úraz ve škole

Úraz ve školce

25.11.2016 -Dobry den, dítě se ve školce poranilo o jehlu, ráno šlo do třídy, já si …

Odškodnění za úraz ve škole

Hrazení úrazu při potyčče

10.11.2016 -prosím o radu,dnes vnuk dal facku spolužákovi a ten nešťastně upadl, zlomil si …

Odškodnění za úraz ve škole

Odpovědnost za úraz mimo areál školy

25.11.2016 -Dobrý den. V polední přestávku opustili v souladu se školním řádem žáci školu, …

Odškodnění za úraz ve škole

Ochrana zdraví dítěte ve škole

8.11.2016 -Dobrý den, prosím o radu. Má sedmiletá dcera trpí alergii na psy. Do 2. září …

Odškodnění za úraz ve škole

Úraz ve škole odškodnění

22.8.2016 -Dobrý den, mám dotaz ohledně úrazu mého syna. Ve škole o přestávce byl napaden …

Odškodnění za úraz ve škole

Úraz při hodině tělocviku

29.6.2016 -Dobrý den, synovi se stal úraz při hodině tělocviku, musel i na operaci, …

Odškodnění za úraz ve škole

Dva roky starý úraz ve škole

29.6.2016 -dobrý den, dá se uplatnit odškodnění úrazu ve škole i po dvou letech od …

Odškodnění za úraz ve škole

Úmyslné napadení spolužákem

9.6.2016 -Dobrý den, mám dotaz. Tento týden syna 12 let napadl schválně při TV ve škole …

Odškodnění za úraz ve škole

Úraz při školní potyčce

5.5.2016 -Dobrý den, při potyčce mezi spolužáky na lyžařském výcviku došlo k úrazu. Škola …

Odškodnění za úraz ve škole

Zpět do Zdraví