Bezplatná právní poradna:Zdraví

Nepracovní úraz, mám nárok na bolestné?

13.12.2018 -Dobrý den chtěla bych se zeptat měla jsem nepracovni úraz po pádu na kole, …

Odškodnění za úraz

Musíme zaplatit fakturu?

13.12.2018 -Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda musíme jako rodiče zaplatit faktury za …

Odškodnění za úraz ve škole Odškodnění za úraz

Nárok na bolestné při pádu dcery z klouzačky

27.11.2018 -Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda máme nárok na bolestné. Byla jsme s dcerou …

Odškodnění za úraz

Můžu žádat pojišťovnu o odškodnění?

29.10.2018 -Dobrý den. Před rokem 17.května 2017 jsem na školním výletě spadla z kola na …

Odškodnění za úraz ve škole Odškodnění za úraz

Pokousání psem

19.10.2018 -Dobrý den, letos v dubnu mou 6ti-letou dceru pokousal pes ve tváři. Poškození …

Odškodnění za úraz

Úraz při tréninku atletiky

14.5.2018 -Dobře den, dcera měla úraz při tréninku atletiky. Oddíl má sjednanou pojistku. …

Odškodnění za úraz

Úraz mimo pracovní dobu a následné ukončení DPP

17.4.2018 -Dobrý den, chtěl bych se zeptat když jsem utrpěl úraz mimo pracovní dobu již ve …

Ukončení pracovního poměru Odškodnění za úraz

Úraz ve sportovním kroužku

24.11.2017 -Dobrý den, synovi se před 14dny stal úraz ve sportovním kroužku(placeným), …

Odškodnění za úraz

Úraz v dětském koutku

23.11.2017 -Dobrý den, ráda bych se zeptala, pokud se v placeném provozu dětského interiéro…

Odškodnění za úraz

11.8.2017 -dobry den syn miho pritele si udelal uraz na obci kde bydlime si vyjel na …

Odškodnění za úraz

Odškodnění za úraz na koni

14.7.2017 -Dobrý den, prosím o info na jaké odškodnění máme nárok, když dcera jela na …

Odškodnění za úraz

Úraz na nafukovací atrakci

30.6.2017 -Dobrý den, náš syn měl před měsícem na nafukovací atrakci úraz, který skončil …

Odškodnění za úraz

Úraz při rehabilitaci

26.6.2017 -Dobry den. Pritelkyne chodi s mym 8 mesicnim synem na rehabilitace (cvici …

Odškodnění za úraz

Úraz ve výkonu trestu

29.6.2017 -Dobrý den,syn měl úraz ve výkonu trestu. Lékař ohodnotil úraz 30ti body. …

Odškodnění za úraz

Úraz na přijímacím řízení

8.5.2017 -Dobrý den, kamarádka měla úraz kolene na příjmacím řízení talentových zkoušek …

Odškodnění za úraz

Nárok na uplatnění finanční ztráty při autonehodě

19.4.2017 -Dobrý den,mam prosím dotaz.V roce 2015 jsem měla úraz ne vlastní vinou.Náraz …

Odškodnění za úraz

Odpovědnost za úraz na chodbě v lázních

31.3.2017 -Dobrý den,má teta byla v lázních Luhačovice na láz.pobytě.Tam se jí v budově …

Odškodnění za úraz

Odškodnění úrazu při alkoholu v krvi

28.2.2017 -Dobrý den.Žádám si nyní o trvalé následky po úrazu,ale měla jsem alkohol v …

Odškodnění za úraz

Nárok na odškodné při úrazu v dětském koutku

8.2.2017 -Dobry den, dotaz se tyka me male 3lete dcerky. Mela uraz/zlomeninu v detskem …

Odškodnění za úraz

Nárok na odškodnění při úrazu

8.2.2017 -Dobrý den, při odchodu s čerpací stanice jsem šlápl na víko kanálu a do půl …

Odškodnění za úraz

Nárok na odškodnění při úrazu v aquaparku

30.1.2017 -Dobrý den. Před měsícem jsem navštívil aquapark a při slézání z vodního lehátka …

Odškodnění za úraz

Úraz v lázních

10.11.2016 -Dobrý den, nastoupila jsem na plně hrazený pobyt pojišťovnou do lázní Třeboň. …

Odškodnění za úraz

Úraz na tobogánu

17.10.2016 -Dobrý den, v únoru se dceři stal úraz v aquaparku,sjela s tobogánu a dole bylo …

Odškodnění za úraz

Úraz na pozemku školy

8.11.2016 -Dobrý den, jsem OSVČ, pracuji jako obchodní zástupce. Ve čtvrtek 1.9. se mi …

Odškodnění za úraz

Úraz na koupališti

27.9.2016 -Vážný úraz na koupališti pádem ze skluzavky na dlažbu. Řád koupaliště …

Odškodnění za úraz

Pád z koně

26.8.2016 -Dobrý den. Při zaplacené projížďce na koni, která byla od začátku organizačně …

Odškodnění za úraz

Počet bodů za zlomeninu kosti

27.7.2016 -Moc děkuji za odpověď, zeptám se teda jinak, kolik činí počet bodů za úraz …

Odškodnění za úraz

Úraz v nemocnici

29.4.2016 -Úraz v nemocnici. Dobrý den, rád bych se vás zeptal, jak je to s odškodněním …

Odškodnění za úraz

Odškodnění za úraz ve škole

15.5.2015 -Dobry den muj syn mel veskole skolni uraz , pri telesne vychove mu spoluzak …

Odškodnění za úraz

Odškodnění za školní úraz

18.9.2015 -Dobrý den, chtěla bych se zeptat na to, kolik je výše školného odškodnění-boles…

Odškodnění za úraz

Odškodnění za úraz v klubu

25.10.2015 -dobrý den,Mám frakturu lebky a obličeje po pádu ze strmých železných schodů, …

Odškodnění za úraz

Odškodnění za úraz na tobogánu

2.7.2015 -popis: manžel jel s dcerou 4.5 r. 107 cm. na člun. tobogánu. Vzali si poslední …

Odškodnění za úraz

Školní úraz

8.9.2015 -Dobrý den, zajímá mne, jestli má má 10 letá dcera nárok na odškodnění zákl.škol…

Odškodnění za úraz

Úraz na lyžích

17.2.2016 -Dobrý den, stal se mi těžký úraz na sjezdovce na Slovensku. Při pádu jsem …

Odškodnění za úraz

Úraz v obchodě

26.6.2015 -Dobrý den.Ráda bych Vás požádala o radu, zda mám nárok na odškodnění při úrazu. …

Odškodnění za úraz

Úraz ve škole

20.1.2016 -Dobrý den, ve škole o přestávce při potyčce jejich spolužáků spadla lavice …

Odškodnění za úraz

Úraz na koupališti

13.8.2015 -Dobrý den,na soukromém koupališti jsem si začátkem července zlomila stehenní …

Odškodnění za úraz

Úraz v aquaparku

17.9.2015 -Dobrý den. Před měsícem jsem si v aquaparku přivodila úraz. Při vstupu do …

Odškodnění za úraz

Zpět do Zdraví